107,6 FM

 • Gosc
  22.09.2018 17:43
  Nie słyszałem, żeby Chrystus kiedykolwiek mówił o rewolucji czułości..a co do IDŻ POD PRĄD TV, to owszem ciekawie i patriotycznie mówią.
  • tAM
   22.09.2018 22:58
   Okazywanie czułości było w czasach Jezusa na porządku dziennym. Wystarczy spojrzeć na opis sceny, gdy kobieta podczas uczty wyciera mu własnymi włosami stopy.
   • podaj nick
    25.09.2018 13:06
    to tylko oznaka, że status kobiety w tamtej kulturze był na poziomie kozy
    doceń 0
    0
 • Bez żadnego trybu
  22.09.2018 20:15
  Czy doprawdy nikt z protokołu dypl. nie podpowiedział Głowie Państwa i naszemu Zwierzchnikowi, że używanie na tych terenach ociekającego krwią i tragediami bardzo brzydkiego słowa na "r" [r***ucja] w zestawieniu z czymkolwiek jest głęboko niestosowne? Rozumiemy południowe doświadczenia niegdyś potępionej "teologii wyzwolenia" (że niby rewolucja to dobro) i wszystkie "Che-pogawędki", ale tu ludzie wiedzą czym w istocie jest r***ucja, demokracja socjalistyczna, gazeta "Prawda", "kraj miłujący pokój" [wydane w PRL rozmówki polsko-niemieckie: moja ojczyzna należy do krajów miłujących pokój"] itd itp. Stąd zgroza zestawienia "rewolucja czułości", coś jak "Ministerstwo Prawdy".
  • podaj nick
   23.09.2018 11:33
   łaska wiary, której broniły poprzednie pokolenia, brakuje wyjaśnienia przed kim, że przed znajomymi nieodżałowanego Fidela czy Zygmunta Baumana
   doceń 3
  • dd
   23.09.2018 13:18
   Jak ktoś żyje wyłącznie przeszłością, to mu takie słowa przeszkadzają. Wypowiedź Papieża skierowana była do młodzieży, dla której ważniejsza jest przyszłość, niż to, że osiemdziesiąt lat temu ich pradziadkowie bili się z innym pradziadkami. Im słowo "rewolucja" prędzej będzie się kojarzyć z tym, że nowy telefon to "rewolucja w świecie techniki".
   • podaj nick
    23.09.2018 20:34
    "której broniły poprzednie pokolenia", nie sprecyzujesz o co chodzi to ci inni sprecyzują, na rękę widać promowanie krótkiej pamięci, ateistów organizujących walkę z wiarą i dzisiaj nie brakuje, metody tylko inne mniej kija częściej marchewka, mniej burzycieli, bo nie ma za wiele do zburzenia, więcej zaś zwodzicieli, wolty ze starych działaczy w nowych zdarza się, że i w ramach 1 życiorysu jak u Baumana, choć zazwyczaj w 2 czy 3 pokoleniach działaczy występują, więc raczej to nie jest życie przeszłością, a ciągle jeden cyrk i podobne małpy
    doceń 0
    0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy