107,6 FM

 • Gość
  16.01.2019 13:24
  Po pierwsze "brak dowodów", po drugie "nie uwzględniono okoliczności łagodzących" że miał "trudną przeszłość". Może by tak się w końcu jakoś umówili? Skoro "okoliczności łagodzące" to znaczy, ze przyznaje się do winy. Przecież jak kto niewinny, to "łagodzące okoliczności" były by bezprzedmiotowe.
  doceń 12
  • Dremor
   16.01.2019 14:59
   Brak dowodów, że brał udział w gwałcie, ale udowodniono mu, że kierował gangiem. Adwokat nie twierdzi, że facet jest niewinny w ogóle, tylko, że jest niewinny gwałtu. Okoliczności łagodzące mają dotyczyć faktu kierowania gangiem, co udowodniono. Artykuł trochę nieprecyzyjnie napisany, stąd niejasności.
   • Gość
    16.01.2019 15:05
    "trochę nieprecyzyjnie" powiedziałbym że bardziej niż trochę
    doceń 12
    0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy