107,6 FM

 • krokodyl
  03.03.2019 13:26
  Czesc i Chwała Bohaterom Niezłomnym !
  doceń 9
 • A jak zbeszczeszczono
  03.03.2019 15:30
  I poniżono zabójcę Adamowicza to gość umył ręce.
  doceń 1
 • Katolik k
  03.03.2019 16:22
  gdy wchodzil zwyczaj wycia i gwizdow i bezczeszczenia pomnikow na cmentarzach niektorzy politycy wzywali do opamietania sie i potepienia takich ekscesow nazywajac to nawet po imieniu to zamiast poparcia to znalezli swiecie oburzeni obroncy nazywajac to patriotyzmem...no to zwyczaje sie przyjely a wiatr sie zmienil i wieje w strone druga.Tak czy owak wstydz sie Polsko.
  doceń 6
 • Józef K.
  03.03.2019 16:29
  Sprawa wcale nie jest jednoznaczna. Działalność niektórym Żołnierzy Wyklętych budzi kontrowersje w lokalnych społecznościach . Może tak jest w tym przypadku. Proszę obejrzeć film dokumentalny pt. " A potem nazwali go bandytą " , który pokazuje niejednoznaczność oceny wśród mieszkańców Podhala Józefa Kurasia " Ognia ".
  • baca
   04.03.2019 11:51
   No ja rychtig, ci z ORMO , ZOMO , MO , Sb , UB nakyncieli ino prawdziwo prowda i zato sie mszczom.Zeby zoden niy myslou , ze ich ni ma.hej
   doceń 3
  • Anonim (konto usunięte)
   08.03.2019 20:34
   Trzeba wyraźnie rozróżnić dwie rzeczy. Prawdą jest, że kolejne pokolenie znieważa i próbuje jeszcze raz zabić - w naszej pamięci - walkę i życie, i racje - Żołnierzy Niezłomnych. To jedna rzecz. Ale jest i druga. Myślę, ze przyszedł już czas uczciwie zbadać wszystkie oskarżenia i zachowania niegodziwe czy zbrodnicze. Bez manipulacji itd. Część tej smutnej historii dotyczy chrześcijan prawosławnych. Zrelacjonowano i zapisano np. zbrodnie Burego na prawosławnych Białorusinom. Jest wiele do zbadania, myślę też, że bardzo by się przydały dyskusje między historykami. Nie będzie przecież prawdy, jeżeli najpierw nie zostanie ustalona prawda, a potem, jeżeli wszyscy się do niej, i do siebie, po chrześcijańsku nie odniesiemy.
   doceń 0
 • artik
  04.03.2019 12:06
  Sprawa jest prosta. Ci co to zrobili podpisali się kolorem farby. Krwawym, komunistycznym kolorem. To znak, że polska po wielu latach niby wolności wciąż jest mocno w kleszczach sowieckiego komunizmu i wypranych ideowo mózgów.
  doceń 13
 • MD
  04.03.2019 12:45
  To wynik "zawłaszczenia" i używania do walki politycznej historii tych ludzi. Nie wszyscy z nich byli krystaliczni. Taki marsz upamiętniający "Burego" pod oknami potomków jego ofiar zakrawa na kpinę i świadczy o wyjątkowym braku wrażliwości. Niestety zamiast w spokoju podejść do sprawy i rozsądnie patrzyć na historię (jej jasne i ciemne strony), to politycy partii rządzącej przywłaszczyli sobie "mit żołnierzy wyklętych" i walą nim po wszystkich dookoła. Odpowiadając na ten ruch tzw. opozycja wali w antykomunistyczną partyzantkę jak w bęben wszystkich nazywając bandytami. Obie strony robią źle, ale cóż, to my wyborcy na to pozwalamy. Potem wychodzą takie kwiatki jak oblewanie pomników farba przez jakiś idiotów.
  doceń 6
 • gosc
  05.03.2019 10:27
  Oto skutki bezkarności, pobłażliwości i hołubienia komunistów przez III RP, wnuczkowie ubecji podnoszą bunt wobec bohaterów antykomunistycznego powstania
  doceń 11

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy