107,6 FM

 • tomaszl
  23.03.2019 12:12
  Bardzo dobra i bardzo cenna inicjatywa
  doceń 4
 • Arte
  23.03.2019 18:04
  W jaki sposób duchowa adopcja ma ocalić płód? Matka potrzebuje realnej pomocy, wsparcia, a nie modłów o których i tak nic nie będzie wiedziała
  • g.m.
   25.03.2019 11:31
   Modlitwa ma ogromną moc! Można ocalić czyjeś życie, bądź duszę dzięki modlitwie! Jeżeli ktoś potrzebuje obrazów, proszę bardzo - "Eter", to najnowszy film Pana Krzysztofa Zanussiego. Reżyser, w mistrzowski sposób pokazał dwa światy: realny i duchowy! Chcę mu za to pięknie podziękować!!!
   doceń 1
 • g.m.
  25.03.2019 10:51
  Dzień Świętości Życia, nie jest tym czym dzień dobroci dla zwierząt. Człowiek w odróżnieniu od zwierząt ma duszę i Bóg ukochał go w sposób szczególny! Dlatego też powinniśmy pamiętać o Świętości Życia zawsze i wszędzie, od poczęcia do naturalnej śmierci! Nie może być tak, że dzisiaj szanuję życie, a jutro będę zwolennikiem aborcji! Tak samo jest z Duchową Adopcją, można adoptować dzieci "na okrągło" - co 9 miesięcy. Ja tak robię. Apeluję do wszystkich katolików i proszę was uprzejmie - zmobilizujmy się pójdźmy wszyscy na wybory i zagłosujmy na partię, która chce chronić życie od poczęcia do naturalnej śmierci, bo tylko ta partia jest prawa i godna zaufania!
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy