107,6 FM

 • podać nick
  14.05.2019 20:27
  Podpalenie. To nie może być przypadek że w ciągu ostatniego roku we Francji pożary objęły ponad 20 kościołów.
  • TAK TYLKO PYTAM
   14.05.2019 21:27
   Ciekawe kto pracował w tych ekipach remontowych? Może ci wysoko wykwalifikowani inżynierowie co to ich zapraszała Merkel do spółki z Macronem? Coś mi się wydaje, że to wyjaśnianie będzie długo trwało i ci eksperci długo będą się zastanawiali nad tym jak napisać, żeby nic nie napisać. Tak tylko pytam.
   doceń 4
  • onna
   15.05.2019 09:48
   A pożary kilku kościołów (zabytkowych) w Polsce? To też nie przypadek?
   doceń 0
 • Pawel
  14.05.2019 20:38
  Proponuję usunąć w tekście słowo śpięcie i zastąpić go słowem zwarcie elektryczne. W języku technicznym nie ma słowa spięcie, tak więc jego użycie wskazuje na brak kompetencji Autora.
  doceń 1
 • art
  14.05.2019 22:03
  Dziasiaj w atmosferze nagonki nasz rząd chwalebny uchwalił był nieprzedawnienie pedofilii. Wygląda to jak najbardziej naturalnie. Wstrząśniony rząd etc…. Daruję sobie rozwijanie tych bzdur bo ci cynicy u władzy dedukują na zimno a cyrk z Sekielskim od dawna przygotowywany był. O co idzie gra?
  Ano pojawią się zaraz biedni pokrzywdzeni ministranci sprzed 40 lat (patrz.Kardynałowie Pelle czy MacCarrick) a „wstrząśnione” , „niezawisłe” sądy z Gersdorf na czele… ładne , milionowe wyroki. (Mieliśmy już w Poznaniu precedens – 1 milion)Płacićbędą oczywiście diecezje … czyli my wierni Świętego KK. W zasadzie nic nowego. Kiedyś było gorzej bo strzelali w tył głowy. Cieszmy się z Postępu
  ATo wyżej to była dobra wiadomość – teraz zła: jak zabraknie księży rozzuchwalony przemysł adwokacin , prokuratorów , sędziów, dziennikarzyn za… nauczycieli np.weźmie się. Jakiś nowy Śekielski z jakimś byłym uczniem przyjdą „nocą, kolbami …(czyli stojakiem od kamery lub mikrofonem) w dzrwi załomocą” …. . A media atmosferę grozy i współczucia zorganizują. A ministerka Hall albo i ta obecna z miłością do dziecka:”jak tak można !!!”. I przepraszać zacznie…i się kajać. I sumitować .I korzyć się jak jaki Polak… A po nauczycielach… to w zasadzie każdy. Bo pomyślcie : Czy na Ciebie Czytelniku…gdyby chciano Cię zgnoić… taki Ekielski ze świadkiem sprzed 40 lat nie znalazł by haka? Fi… . A jazgot mediów za parę groszy.. .I po Tobie… zacny, nieskazitelnie czysty Czytelniku. BO NIE MA LUDZI NIEWINNYCH!!!
  • nika
   15.05.2019 08:21
   a co ten post ma wspólnego z Notre Dame???
   • art
    15.05.2019 10:04
    Nie tylko z katedrą spaloną w piewszy dzień Wielkiego Postu związek ma ale i z zamachami na katolików w Sri Lance, Nigerii, Pakistanie. Ma też związek z opluwaniem księży i zakonnic w Izraelu. I z obaleniem pomnika śp. X.JankowskiegoI I z Jażdżewskim niejakim ma związek. I z filmami typu Kler ma związek. I z ogólnoświatową nagonką na kapłanów Świętego KK związek ma. I nawet z wpisami na forum tem (bo widać iże ktoś steruje marionetkami temi którzy tu się produkują) związany ten wpis mój jest. Bo ktoś za to płaci. Bo jak to mówią Szatan przypuścił kolejny atak w skali występującej dotąd w czasie reformacji luterskiej w zachodniej Europie, bolszewickiej ruchawce w Rosji, wojnie w Katalonii 1936 roku… Cristeros w Mexico czy w Portugalii w okolicach 1917 roku…
    I związek ma z ustawą 447 i Konfederacją – bo trzeba przykryć…i ma związek z.. itd.itp, etc..
    A więc nie pytaj : Komu bije dzwon. Bije on Tobie!
    Ps. Ale abyś się nie nudził i widział jak się bronimy poszukaj na youtube:
    < Katolicy bronią katedry >
    doceń 1
    0
  • Gość_3
   15.05.2019 11:07
   podpisuję się dwoma rękami. To zmasowany atak złego na ludzi - zaczął od Kościoła uznając że jest najbardziej bezbronny.Będziemy żyć w atmosferze terroru i strachu, w świecie donosicieli i prowokatorów. O to chodzi tym którzy siejąc ten zamęt. Oskarżenia będą wyrokami, to zalatwią media, które są najsilniejsza "władzą". Tak było w sowieckiej Rosji za Stalina. Jeśli czekiście lub innemu działaczowi podobała się żona sąsiada, to robił na niego donos, ze jest kolaborantem i oskarżenie stawało się praktycznie wyrokiem bo sądy należały do władzy i były fikcją. Oskarżony jechał na Guak, a aktywista brał jego żonę. Dlaczego KK się nie broni? Dlaczego nie żąda najpierw wyroków, zamiast odsuwania od kapłaństwa itp. Chyba, że Ci kapłani sami się przyznali do winy, ale to trzeba jasno wiernym powiedzieć, a nie uprawiać dyplomatyczne gierki.
   • art
    15.05.2019 12:28
    „To zmasowany atak złego na ludzi - zaczął od Kościoła”
    Zaczął od Kościoła, szlachty, królów. Czyli od twórców i strażników Starego Poprządku. Szlachty . królów już nie ma. Został już tylko Kościół.
    Jeżeli go stracimy… Zły …
    „Uderz w Pasterza a stado się rozbiegnie”
    Herbert również ładnie to ujął:
    „pozostało nam tylko miejsce przywiązanie do miejsca
    jeszcze dzierżymy ruiny świątyń widma ogrodów i domów
    jeśli stracimy ruiny nie pozostanie nic”
    doceń 0
    0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy