107,6 FM

 • Stanisław_Miłosz
  06.06.2019 02:09
  Pomników mamy dostatek*/ (a może nawet i więcej) = jeśli będzie za malo, to sami sobie wybudujemy. Bez łachy, łaskawcy.

  Zamiast takich tanich gestów niech zaczną gromadzić kasę na reparacje za II WŚ, za pakt Ribbentrop-Mołotow., za mordy, zniszcenia, rabunek, utracone korzyści. Najlepiej jakieś fundusze powierincze, dajmy na to w rotszyldowych bankach - ci dopilują, by transze terminowo wpływały. Ale to ich sprawa.

  Właśnie co podano, że żądania Grecji za II, ale i I WŚ odrzucono - by pretekstu do "eskalacji" nie dawać. Polska nie Grecja. Co nieco Niemcy w Polsce mają (z wrogiego przejęcia czasu "transformacj"), można by im zatem, jako zaliczkę, prewencyjnie zająć. Czas by polski rząd się tą sprawą zajął.

  */ Z mieczami też jakby nieco lepiej, więc niech uważają, by się im gdiześ pod Berlinem jakiś drugi Tannenberg nie przydarzył.
  doceń 3
 • postulat
  06.06.2019 10:43
  REPARACJE
  doceń 11
 • stary belfer
  06.06.2019 14:14
  "Deklaracja budowy pomnika" wraca zawsze, gdy medialnie wypływa w Polsce kwestia reparacji wojennych, których RFN nie zapłaciła. Mają nas za idiotów.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy