107,6 FM

 • pstro
  12.06.2019 13:23
  Pewnie mocno wezmą sobie to wezwanie do serca większość parlamentarna, większościowy prezydent i większościowy trybunał konstytucyjny
  doceń 4
 • DNA
  12.06.2019 16:47
  A dlaczego papież nie wzywa innych narodów do obrony życia tylko Polaków, którzy i tak to robią bez wezwania. Natomiast nie wzywa do opamiętania np. Gubernatora stanu Vermont, który zatwierdził aborcją do 9 miesiąca życia. O czym to świadczy?
  • Katolik k
   12.06.2019 17:43
   a co za roznica czy zabijesz 1 miesieczne czy 9 miesieczne dziecko?Inne narody z rzadem na czele nie trabia,ze sa "obroncami wiary" a wiec czy Polacy nimi sa czy sa tylko oszustami powolujacymi sie na swoja wiare?
   • WYPALIĆ SODOMIĘ DO SPODU
    13.06.2019 07:22
    Cieszę się, że katolik k - lewacki troll, powoli staje się obrońcą prawa do życia nienarodzonych :) By the way, katolik k, nie widuję twoich wpisów i dreamora, czy tomasza L (a może to ta sama osoba?) pod artykułami o mordowaniu chrześcijan w Afryce, czy na Dalekim Wschodzie? No, cóż taka to lewacka etyka. Ale cieszę się, że jesteście aktywni. I więcej wypisujecie tych swoich pokrętnych antychrześcijańskich banialuk tym mocniej utwierdzacie moich Braci i Siostry w wierze :) Piszcie zatem tylko konsultujcie przekazy z demiurgiem bolszewickim michnikiem, aby były spójne w treści hahaha
    doceń 1
    0
 • inny aspekt
  13.06.2019 13:39
  Ale jak tu bronić życia w Polsce - kraju, w którym broń posiadają tylko starzy ubecy i przestępcy, reszta jest kompletnie bezbronna, wobec zagrożeń od złych ludzi i agresji?
  doceń 4

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy