107,6 FM

 • velario-new
  19.09.2019 19:55
  Uzależniony od narkotyków kryminalista zabił siostrę zakonną, ale winne są feministki.
  doceń 10
 • spe
  20.09.2019 00:58
  Biskup mówi o milczeniu feministek, ale Velario twierdzi, że Biskup przypisuje im zabójstwo. Typowe minięcie się z prawdą u Velario.
  doceń 16
 • pogodzona
  20.09.2019 10:02
  Szanowny Velario, czytaj ze zrozumieniem, a dopiero potem komentuj... I choć raz bądź konstruktywny, a nie ciągle destruktywny. Chyba, że taką masz misję.... Dobrego dnia...
  doceń 5
 • velario-new
  20.09.2019 10:18
  @spe @pogodzona: dobrze, ujmę to inaczej - uzależniony od narkotyków kryminalista zabił siostrę zakonną, ale krytyka że strony biskupa spadła na feministki, jakby to one były czemukolwiek w tej sytuacji winne. Czy to coś zmienia?
  doceń 0
 • PiB
  20.09.2019 10:54
  @velario-new
  doceń 0
 • PiB
  20.09.2019 11:14
  @velario-new: Nie, nie zmienia się - niestety - nic, nadal widoczne są przejawy albo złej woli u velario-new, która to zła wola powoduje, że niezależnie od stanu rzeczy obiektywnego, wypowiedzi tej osoby są tendencyjne - albo nie zmienia się brak logicznego myślenia podczas lektury bądź analizy bądź wypowiedzi, przynajmniej w sytuacjach wzburzenia - albo i jedno i drugie występuje. Velario-new wyraża niezgodę na to, by za zabójstwo winić feministki, czyli zupełnie mija się velario-new z artykułem, gdzie jest mowa, że bp zarzucił feministkom przemilczanie faktu zabójstwa, czyli ocenia za niewłaściwe ich działanie po zabójstwie. Dlaczego uporczywie wbrew faktom velario-new fałszywie oskarża? Biskup nie oskarża, że "w tej sytuacji zabicia zakonnicy" są winne feministki. Natomiast owszem - zarzuca feministkom złe działanie w sytucji PO zabiciu, bo zwykle podnoszą wielki raban, gdy choćby wyimaginowane krzywdy działy się kobietom, cóż dopiero gwałt, cóż dopiero zaś gwałt z zabójstwem. Dlaczego w tym wypadku milczą? Czy nie jest to milczenie naganne ? Czyż więc zarzut, krytyka - nie są jak najbardziej słuszne? PS1: chcę wierzyć, że te niejasności u velario-new są jedynie skutkiem wzburzenia, przejęcia się ideą jakąś pozytywną, choćby pomieszaną z błędami, jak to u feministek bywa; jeżeli jednak to czysta zła wola, cóż, sprawa trudniejsza. Proszę jednak nie tracić nadziei. W pełnej prawdzie - jest najlepsze rozwiązanie, proszę zaufać i szukać Prawdy, nie pomysłów ideologii. Jeżeli zaś to jednak nie aż tak zła wola - proszę szukać tym bardziej, będzie jeszcze łatwiej; PS2: uwaga techniczna do Redakcji: niestety, "enter" od razu wysyła wpis na serwer, jak widać przed chwilą, gdy chciałem wprowadzić nowy akapit by uwypuklić adresata. Na szczęście nie wysyła Ctrl-enter od razu - ale może warto by, jak na innych portalach, czy w edytorach tekstu, wprowadzić możliwość zrobienia "mocnego akapitu", czyli właśnie, że Ctrl-enter nie wysyła tekstu, tylko czyni w nim akapit. Szkoda trochę, że tego nie ma, bo trzeba pisać nadziubdziane, jak w niniejszym wpisie; PS3: szkoda jednak chyba trochę, że nie ma możliwości też "minusowania"; rozumiem ideę pozytywną, by wyróżniać tylko za dobro - doceń; niemniej jednak, może delikatnie nazywając, ale warto by umożliwić sygnalizowanie różnicy zdań, niekoniecznie ostrym "minus", ale choćby "nie zgadzam się" "myślę inaczej", "błąd moim zdaniem" itp.
  doceń 2
 • wietrzyk11
  20.09.2019 23:33
  Zaślepienie pomaganiem prowadzi do dramatów. Zdrowy instynkt samozachowawczy ratuje życie.
  doceń 2
 • Dremor_
  21.09.2019 12:45
  W Portugalii nikt inny, tylko właśnie feministki organizują zajęcia samoobrony dla kobiet, podejmują działania na rzecz walki ze stereotypem macho i oferują realną pomoc ofiarom.

  Ciekawe czego biskup oczekiwał? Że feministki zorganizują dla zakonnic kursy wendo? Wtedy by pewnie krzyczał, że środowiska wrogie Kościołowi chcą się lansować na tragedii.
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy