107,6 FM

 • teofanes
  13.11.2019 12:18
  Jak widać i słychać, ci, którzy przyszli na audiencję z biskupem Rzymu usłyszeli, że prześladują Żydów. A prześladują, bo są chrześcijanami, a co gorsze: katolikami. Natomiast ci, którzy nie przyszli na audiencję, nie prześladują Żydów. Zatem lepiej nie fatygować się do Rzymu, nie przychodzić na audiencję i nie wysłuchiwać pod swoim adresem, że jest się okrutnym prześladowcą Żydów.
  doceń 20
 • wujek_Olek
  13.11.2019 14:52
  Bp. Franciszek powinien zwrócić te słowa raczej do młodszych braci w "wierze" jak protestantów (zobacz dr. Luder "O Żydach i ich kłamstwach") i muzułmanów (ich "prorok" zaraz na poczatku swej kariery nakazał unicestwienie żydowskich szczepów jak Banu Quraiza i był przy tym obecny), szczególnie "religia pokoju" niszczy do dzisiaj wszystkich "niewiernych", w tym Chrześcijan i Żydów.
  doceń 12
 • hondadriver567
  13.11.2019 16:26
  Boże, uwolnij nas od tego ......
  doceń 4
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy