107,6 FM

 • odrzucony
  19.06.2015 09:05
  Pięknie ujęta mądrość Boża
  (Rz 7,6) Teraz zaś Prawo straciło moc nad nami, gdy umarliśmy dla tego, co trzymało nas w jarzmie, tak że możemy pełnić służbę w nowości Ducha, a nie według przestarzałej litery.
  (Jdt 8,20) Lecz my nie uznajemy innych bogów, (tj. lucyfera – ducha chytrości mamony) oprócz Niego (Króla [Polski] Pana Jezusa i Królowej Polski NMP). Dlatego spodziewamy się, że On (Duch Królestwa Bożego) nie wzgardzi nami, (tj. tymi, co wejdą na drogę krzyżową oczyszczenia ze zła demonów) ani nikim z naszego narodu (wybranego Królowej Polski NMP, co będzie iść za Bogiem, a nie za bożkami).
  (Łk 12,29) I wy nie pytajcie, co będziecie jedli i pili, i nie bądźcie o to zatroskani, (bo w największej nawet biedzie Królowa Polski NMP wspomaga).
  doceń 0
 • ape
  19.06.2015 12:07

  Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność\

  de profundis clamavi ad te Domine

  doceń 0
 • Gabriela Maria
  19.06.2015 12:22

  Jezus nigdy nie życzy sobie krzywdy, niesprawiedliwości, pokrętności, nadużyć, cwaniactwa itd. Skarbem jest Jego Serce. Ulokowanie w Nim swojego serca to najlepsza „inwestycja” i najpewniejsza ochrona przed ciemnością tego świata. To właśnie Serce Jezusa jest światłem pozwalającym widzieć rzeczy i sprawy nie tyle według takiej czy innej - bazującej na władzy - politycznej opcji, co w prawdzie samego Boga.

  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamów newsletter