107,6 FM

 • gut
  28.04.2016 15:46
  Sama Matka Boża powiedziała, że ci do Niej się nie odnoszą ponieważ nie mają w sobie właściwego obrazu Jego Syna, kiedy ich serca zostaną poprawnie uformowane, wtedy i oni otworzą się na Nią.
  doceń 4
 • Polak
  28.04.2016 20:01
  Ks Piotr Glas tez rozpowszechnia Nabożeństwo Maryjne. To od niego (z YouTube ) dowiedziałem się o św Ludwiku i jego traktacie za co jestem wdzięczny. Stało się to na potwierdzenie tego o czym dowiadywać em się ostatnio z książki śp. Adama Człowieka. Szczególnie zachwyca mnie Niepokalane Serce Maryi to czym jest i kim my możemy się stać CZYLI POTOMSTWEM MARYI. Bogu niech będą dzięki!
  doceń 4

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.