107,6 FM

 • mee...
  30.05.2017 11:15
  Na poczatku bylo Slowo a Slowo bylo u Boga Slowo bylo Bogem ( Jan 1 ) Bog wszystko wiedzial jeszcze przed stworzeniem swiata ale musialo dojsc do stworzenia zeby Slowo sie wypelnilo...Bog jest jedynym Panem, tak jak Slowo jest Nim tak tez Jego wlasnosc jest w Slowie jeszcze przed stworzenie swiata...najwyrazniej Bog nie chcial byc sam i sie podzielil w swej jednosci, ktora jest Bogiem bo od Boga pochodzi jest Jego jestwem. Skad wiec wzielo sie zlo. Zlo wzielo sie z nieposluszenstwa ktore chcialo byc Bogem.
  doceń 0
 • Wolfram
  30.05.2017 14:45
  To znaczy, że nasze życie jest zdeterminowane i nie mamy się co wychylać tylko przyjąć wszystko jak leci, nie marudzić i właściwie być jak komputer. Funkcjonować w ramach oprogramowania. Wolna wola ogranicza się tylko do powiedzenia akceptuje taki stan albo nie. Do weryfikatora to nie złośliwość tylko rozgoryczenie.
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamów newsletter