Komentarze | 15 | Dodaj swój komentarz »

Śledzenie dyskusji..

Plusów: 6 gut 12.01.2018 17:15
Niezalogowany użytkownik Już sam znak paragrafu wygląda jak narzędzie tortury.
Stanisław Jerzy Lec
taka prawda 13.01.2018 18:57
Komentarz został usunięty.
Plusów: 1 dyktatura w łepetynie 14.01.2018 09:16
Niezalogowany użytkownik to straszna rzecz. A powiedz mi lilipucie, co ci ta kościelno-pisowska dyktatura zabrała z tego co ci POprzedni reżim podarował ?
kwazar 12.01.2018 17:22
Komentarz został usunięty.
Plusów: 6 Andrzej 12.01.2018 17:57
Niezalogowany użytkownik Niektórzy chcą być równiejsi.
Plusów: 4 Gosc 13.01.2018 11:28
Niezalogowany użytkownik Niektorzy zwykli poslowie w trybie nadzwyczajnym wchodza na mownice Sejmu, wylewaja tam swoje frustracje w nieparlamentarny sposob (“ zdradzieckie mordy“) i nikt ich ani nie usuwa ani do prokuratury nie wzywa. Czyli dalej sa rowni i rowniejsi i nie jest to (tylko) Frasyniuk. A jesli, to bierze przyklad od “zwyklych poslow“.
Plusów: 1 Dla przypomnienia 14.01.2018 10:33
Niezalogowany użytkownik Już w 2006 uruchomili przemysł pogardy i nienawiści. "Dorżnąć watahę" i "Zniszczyć fundamenty godnościowe prezydentury" Lecha Kaczyńskiego to było główne bezkarne zadanie ówczesnych demokratów, którzy doczekali się jak widać m.in. na ulicach - totalnego potomstwa. Teraz z typową dla tego towarzystwa obłudą próbują czarować "świętej pamięci prezydentem" i przeciwstawiać go bratu. Choć przedtem nie mieli nic przeciwko obelgom "dureń", "trup na wrotkach" czy nieustannym szyderstwom oraz insynuacjom wobec Lecha ze strony POstępowych sił . Jeszcze w 2012 roku po barbarzyńsku (bezkarnie) wołali w sejmie do Jarosława Kaczyńskiego "zadzwoń do brata !". W końcu nie wytrzymał i "zadzwonił" do nich.
Plusów: 5 Nowy konstytucjonalista 12.01.2018 18:37
Niezalogowany użytkownik razem z Farmazonem i towarzyszką, śniącą o mołotowach. Udają, że nie wiedzą, iż poprzednie rządy również usuwały z trasy przemarszu legalnych demonstracji - osoby zakłócające ich przebieg.
Plusów: 3 Gość 13.01.2018 08:38
Niezalogowany użytkownik I wzywaly za to usuniecie do prokuratury na przesluchania?
Plusów: 2 A co to byłaby za władza 13.01.2018 17:59
Niezalogowany użytkownik gdyby nie wzywała za blokowanie legalnej demonstracji do prokuratury i ew. do sądu? ~
"W gdańskim sądzie trwa proces, w którym radna PiS z rodziną odpowiada za zablokowanie w maju 2015 r. marszu środowisk LGBT." http://info.wiara.pl/doc/3662460.Proces-za-blokowanie-Marszu-Rownosci ~
Robiła też sprawy o znieważenie policjantów:
"Coraz więcej spraw o znieważenie. Kogo obrażamy?
Najczęściej policjantów - donosi "Dziennik Gazeta Prawna". 12.04.2012
https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/583751,Coraz-wiecej-spraw-o-zniewazenie-Kogo-obrazamy
Plusów: 5 gość 12.01.2018 21:26
Niezalogowany użytkownik Kaczyński, który zaspał w stanie wojennym i Ziobro, który był wtedy szczeniakiem, budują, zgodnie z wolą ludu tj. suwerena, prawdziwą demokrację (wicie, rozumicie Monteskiuszu, że trzeba dostosować wasze idee do nowych czasów i wymogów), która będzie szybko sądzić jej wrogów. Inne sprawy, jak np. wypadku p. Szydło, muszą ze zrozumiałych względów poczekać.
Plusów: 1 Zaspał razem z Tuskiiem 13.01.2018 18:20
Niezalogowany użytkownik Sprawa wypadku Szydło na pewno nie czeka ze "zrozumiałych" Tobie "względów".
Niemieccy eksperci badają jeszcze kilka rzeczy związanych z wypadkiem rządowego samochodu b. premier.
Plusów: 2 pstro 13.01.2018 12:16
Niezalogowany użytkownik Władza łamiąca prawo zachęca rządzonych do niesubordynacji. Frasyniuk jawnie stosuje nieposłuszeństwo obywatelskie, ale iluż za przykładem władzy łamie prawo, ale cichcem? Partia Prawo i Sprawiedliwość uczy pogardy dla prawa, a to prowadzi do anarchii.
Plusów: 0 ato prowadzi do anarchii 13.01.2018 19:18
Niezalogowany użytkownik Według logiki "bo oni łamią", jesli rządzący kradną to i my powinniśmy to robić, jesteśmy rozgrzeszeni. Jeśli oni kłamią albo nadużywają swojej władzy to i my na ile tylko możemy powinniśmy sobie pofolgować, bo skoro nas rządzący zachęcają... Tylko dokąd można w ten sposób zawędrować ? Do demokracji ? Chyba takiej gdzie przeciwnikom politycznym będzię się łamać ręce a nogi połamią sobie sami wyskakując przez okna, jak to zapowiadają obrońcy demokracji chyba tej radzieckiej . A poza tym pisowska władza się zmieni i inni rozbrykani ochotnicy zachęceni oraz usprawiedliwieni logiką Frasyniuka i jemu podobnych za ich przykładem zaczną ogłoszac nieposłuszeństwo, powody zawsze się znajdą. Tak samo jak kolejni obrońcy chodnika, na pohybel nowej władzy.
Plusów: 1 pstro 13.01.2018 22:49
Niezalogowany użytkownik Jeśli władza ustawodawcza i wykonawcza orzeka o konstytucyjności tego czy innego aktu, do czego konstytucja jej nie upoważnia, to obywatel też może. Obywatel nie jest gorszy od władzy. Władza oczywiście może zastosować wobec obywatela represje, ale będzie to goła przemoc, nie prawo godne szacunku. Największa odpowiedzialność spada na silniejszego - kto wygrał wybory, jest silniejszy. Obowiązkiem władzy jest dawać dobry przykład, nie zły. Odpowiedzialność spada na sprawujących rząd dusz - czemu duszpasterze milczą, gdy postępująca demoralizacja niesie chyba większe zagrożenie niż cała sprośna ideologia giender? Czy nieposłuszeństwo obywatelskie Frasyniuka jest uzasadnione, rozstrzygnie może w końcu Europejski Trybunał Praw Człowieka. Są jeszcze sądy w Unii (chyba że wskutek zabiegów Prezesa wyrzucą nas z niej).
Plusów: 0 Daj przykład że "władza 14.01.2018 16:34
Niezalogowany użytkownik ustawodawcza i wykonawcza orzeka o konstytucyjności tego czy innego aktu". ~
Demoralizacja i zdziczenie obyczajów postępują od 1990 roku. Wystarczy przypomnieć dzielenie ludzi przez środowiska związane z Gazetą Wyborczą na rozumnych i oszołomów (rankingi). A później akcję PO "Dorżnąć watahę !" i "Zniszczyć fundamenty godnościowe prezydentury" Lecha Kaczyńskiego ( patrz post powyżej) oraz dzisiejsze groźby "połamania rąk" czy "będziecie wyskakiwać przez okna" - przemilczane przez postępowych duchownych.
Plusów: 0 Oni kradną to i namwolno 14.01.2018 15:38
Niezalogowany użytkownik nie jesteśmy gorsi - tak uwazają zapewne kryminaliści i głosują w więzieniach od wielu lat bardzo wysoko na Platformę.
Podobna do ich przestępczej logiki jest ta którą powtarzasz jak mantrę . Bo oni łamią, nie są upoważnieni, bo władza powinna itd.itp.
A co Ty powinieneś razem z innymi, niezadowolonymi? Nie powinien się oglądac na złe przykłady ani nie usprawiedliwiać nimi wątpliwego własnego postępowania. Wtedy nie dojdzie do demoralizacji i czgoś gorszego.
Plusów: 0 POłamali kostytucję 14.01.2018 16:11
Niezalogowany użytkownik wybierając w czerwcu 2015 r. na zapas sędziów do Trybunału, aby utrzymać w nim nawet po utracie władzy zdecydowaną przewagę to i PiS połamał co nieco. Bądź żesz wyrozumiały. Wpakowali gościa na 40 miesięcy do aresztu (wydobywczego, bez wyroku), ustanawiając chyba europejski rekord, to nie zdziw gdy PiS weźmie z nich przykład i przyskrzyni kogoś na dajmy na to 50 miesięcy. Ustanowili rekord w ilości podsłuchów, to PiS ma być gorszy? Usuwali z trasy legalnego przemarszu rozrabiaków (jak to ma słusznie miejsce na całym świecie) to dlaczego PiS nie miałby tego robić? I tak można by ciągnąć dalej i dalej wątek pt. "bo oni".