Komentarze | 5 | Dodaj swój komentarz »

Śledzenie dyskusji..

trydentina 13.02.2018 14:43
Komentarz został usunięty.
Plusów: 7 Rohimir 13.02.2018 15:40
Mój Boże, to jakiś chocholi taniec, biskupi i episkopaty wydają kompletnie sprzeczne decyzje, a papież "powstrzymuje się od wszelkich interwencji" i "towarzyszy dyskretnie". Ale czy nie jest tak, ze "kto milczy zdaje się przyzwalać" ?
Plusów: 0 tempestas 14.02.2018 12:31
Zacytowane fragmenty dotyczą emerytowanego papieża Benedykta XVI. W tekście wyjaśnione również zostało dlaczego postępuje tak, a nie inaczej. To bardzo mądry człowiek.
Plusów: 6 wujek_Olek 13.02.2018 18:47
Prawda jest jedna, bo Bog jest jeden. Wypowiedzi i pisma kard. Ratzingera, znaczy Benedykta XVi na to swietnym dowodem, w tradycji Ojcow Kosciola. Polecam.
Plusów: 0 lsezp 14.02.2018 03:05
Niezalogowany użytkownik Ks. Kawecki: świętowanie walentynek nie do pogodzenia ze Środą Popielcową https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ks-kawecki-swietowanie-walentynek-nie-do-pogodzenia-ze-sroda-popielcowa/pv0zfdf Zgadza się .Walentynki to Święto . Środa Popielcowa to szarość popiołu . Walentynki to wariactwo zbawienia .Środa Popielcowa to powrót na linie startu i kolejne zaczynanie od zera . Ta niezgoda jest jak najbardziej fortunna . To nie jest niefortunne połączenie pod jedną data Walentynek i Środy Popielcowej . To jest "pod Dobrą Datą" cokolwiek to oznacza ,zdaje się coś związanego z upojeniem ; ) To okazja do dokonania wyboru . Czy smucić się jak co roku tkwiąc w corocznym korowodzie nazywanym " nawracaniem się" czyli kręceniem się w kółko , dreptaniem w miejscu ,Dans Macabre czy skorzystać z szansy na wymknięcie się dzięki przepustce wariackich papierów Św. Walentego , który jest uznawany za patrona zakochanych i psychicznie chorych ; ) Czym jest katolicyzm jeśli nie "chorobą psychiczną" ? Z obłędu wyprowadza takie szaleństwo które jest radosne i fantazyjne . Nie jest ono autodestrukcyjne i nie jest przemocą tylko radością i fantazja . Nie wyrządza krzywdy ni "szaleńcowi" ni komukolwiek przeciwnie wszyscy korzystają . W tym dniu jedno co warto to upić się warto. Z nie mających końca sprzeczności obłędu wyprowadza tylko "odmienny stan świadomości" wskazujący na spożycie w dniu Św. Walentego w towarzystwie ukochanej kimkolwiek ona jest , Dylcyneą , czy nawet jak w przypadku innej literackiej postaci Kowalskiego --- szablą : ( .Dzień Św. Walentego to coś dla czytelników książek , fantastów . Puchar trunku w towarzystwie ukochanych . Czego sobie i innym życzę na przekór smutkom Środy Popielcowej i na przekór brakom w lekturach . Zawiana głowa pokonuję "bestię" i "sztuczną inteligencję" ...
Plusów: 0 Gość 14.02.2018 09:58
Niezalogowany użytkownik zbyt zawiłe