Hillary Clinton zapewniła już sobie głosy wystarczającej liczby delegatów na krajową konwencję Partii Demokratycznej do uzyskania nominacji prezydenckiej z ramienia tej partii - poinformowała w poniedziałek agencja AP. Jej rywal Bernie Sanders nie składa jednak broni.
Wy jesteście solą dla ziemi. Mt 5,13
Jak o. Papczyński zapraszał na swoją kanonizację w Rzymie.
Mężczyzna wpadł pod pociąg. Są duże utrudnienia w ruchu.
14 dni po rozpoczęciu strajku nie ma porozumienia w Centrum Zdrowia Dziecka. Dyrekcja zdecydowała o zamknięciu czterech oddziałów. Sytuacja szpitala będzie przedmiotem sejmowej debaty - rząd chce przedstawić informację na rozpoczynającym się w środę posiedzeniu.
TVP Katowice wyemitowała pierwszy odcinek nowego programu katolickiego.
Namalowany przez słynnego El Greca obraz "Ekstaza św. Franciszka" zostanie gruntownie zakonserwowany w krakowskim Muzeum Narodowym.
Czy przyniesie przełom w relacjach Armenii z Azerbejdżanem i Gruzją?
Przez dworzec Łódź Fabryczna, który ma być oddany do użytku w grudniu, będzie kursować 109 pociągów na dobę. Nowy model ruchu pociągów przedstawiono w poniedziałek na konferencji z udziałem przedstawicieli PKP Polskich Linii Kolejowych, przewoźników oraz władz regionu.
Celem ćwiczenia Anakonda -16 jest sprawdzenie zdolności państw NATO obrony terytorium wschodniej flanki Sojuszu - mówił w poniedziałek szef MON Antoni Macierewicz podczas uroczystości otwarcia ćwiczenia w Akademii Obrony Narodowej w Warszawie.
redakcja@radioem.pl
tel. 32/ 608-80-40
sekretariat@radioem.pl
tel. 32/ 251 18 07