PO zawiesza protest w Sejmie; składamy też wniosek odwołanie marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego - poinformował szef PO Grzegorz Schetyna.
Kandydatura w przygotowaniu, olimpijczyków miałoby gościć 10 miast: w Polsce i Czechach.
Rozpoczęcie drugiego dnia 34. posiedzenia Sejmu ponownie przesunięte - na godz. 12 - poinformowała w czwartek Kancelaria Sejmu.
Istnieją poważne oznaki powstawania przeciwwagi dla Brukseli w Europie Środkowo-Wschodniej - ocenił prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla czwartkowego numeru węgierskiego tygodnika "Heti Valasz".
W obwodzie jarosławskim na jeden dzień zakazano aborcji.
Zrywamy z odgórnie narzuconym podręcznikiem w klasach I-III, przywracamy możliwość wyboru podręcznika przez nauczyciela, ale nadal będzie on dla rodzica bezpłatny - poinformował w środę PAP MEN. Resort dodaje, że "Nasz elementarz" może być wciąż wykorzystywany, jako materiał edukacyjny.
Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska poinformowała dziennikarzy, że marszałek Marek Kuchciński, na prośbę PO, zgodził się na przesunięcie Konwentu Seniorów na godz. 11.30. W związku z tym Sejm nie wznowi obrad wcześniej niż w południe.
"Z całą pewnością nie wyobrażam sobie uciekania z sali plenarnej".
Sejm wznowi w czwartek obrady nie wcześniej, niż o godz. 11.00 - poinformowała dziennikarzy wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska (PO). Jak dodała, obrady zostały przesunięte na prośbę PO.
Chrześcijanie mają prawo budować kościoły w krajach islamskich, z należnym poszanowaniem obowiązującego w nich prawa. Takie stanowisko zajął „Dom Fatwy” w Egipcie, czyli najwyższa rangą tamtejsza instytucja zajmująca się kontrowersjami związanymi z interpretacją Koranu i ogłaszaniem orzeczeń na ten temat.
redakcja@radioem.pl
tel. 32/ 608-80-40
sekretariat@radioem.pl
tel. 32/ 251 18 07