We wtorek w drugiej kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe ze Sportingiem Lizbona. Na inaugurację tych elitarnych rozgrywek polska drużyna uległa u siebie Borussii Dortmund 0:6.
Komplementy pod adresem rosyjskiego prezydenta Putina i podważanie amerykańskich sojuszy, z NATO na czele, wypomniała Donaldowi Trumpowi w prezydenckiej debacie telewizyjnej Hillary Clinton.
On, odwróciwszy się, zabronił im. Łk 9,55
Co by najchętniej zrobił, gdyby miał czas wolny? Wsiadł na rower z żoną i pojechał do lasu. O wartości ludzkich relacji, odczytywaniu woli Bożej i tym, jak zostać mimem, opowiada Ireneusz Krosny, jeden z najpopularniejszych artystów sceny kabaretowej.
Klienci zapraszają ich do swoich domów, a oni na ich oczach przygotowują dania z kuchni włoskiej.
W wieku 81 lat zmarł ordynariusz diecezji Taizhou w Chinach, bp Anthony Xu Ji-wei.
W niemieckiej sztuce przedstawiono obrońców tradycyjnego modelu rodziny jako zombie.
Metropolita Panamy abp José Domingo Ulloa wyjaśnił, jak powstała idea zorganizowania w tym mieście Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się tam w 2019 r. Zrodziła się ona w 2013 r., a punktem wyjścia było doświadczenie innych edycji Dni.
Wyniki badań próbek wody Żywiec Zdrój z zakładu w Mirosławcu (Zachodniopomorskie) są prawidłowe - poinformowała w poniedziałek Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie. Sanepid nie ma zastrzeżeń do jakości zdrowotnej wody z Mirosławca.
redakcja@radioem.pl
tel. 32/ 608-80-40
sekretariat@radioem.pl
tel. 32/ 251 18 07