107,6 FM

COP24: Świat w Katowicach

Czy Katowice dają się lubić, zapytaliśmy naszych zagranicznych gości z Zimbabwe, Korei Południowej i Sri Lanki.

COP24: Świat w Katowicach   Gość COP24 z Korei Południowej Joanna Juroszek /Foto Gość Changhwan Lee z Korei Południowej Polskę odwiedza po raz pierwszy. Zapewnia, że chętnie do nas wróci. - Polubiłem polskie jedzenie, ale największe wrażenie zrobili na mnie sami Polacy - przyznaje. - Jesteście bardzo mili dla obcokrajowców. Przykład? Zgubiłem się gdzieś na mieście, zapytałem o drogę i ktoś bardzo życzliwie wskazał mi właściwy kierunek.

A czy z mieszkańcami Katowic da się dogadać po angielsku? - Nawet jeśli nie znają dobrze tego języka, to naprawdę starają się pomóc - uważa Changhwan Lee. - Katowice są naprawdę ładne, być może nie macie zbyt wielu nowoczesnych budynków, ale te stare, zwłaszcza w okolicach rynku, są piękne. Drogi i budynki są bardzo czyste, a to mnie mocno interesuje.

« 1 2 3 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Najczęściej komentowane