107,6 FM

Dorota Wolska: „Wołaj do mnie, a odpowiem ci”

Wokalistka zaangażowana w Domu Modlitwy w Warszawie w szczerej rozmowie o utracie dziecka, słabości, w której woła do Boga i pracy nad nową płytą.

Przyznaje, że jej muzyka rodzi się na modlitwie. – Muzyka to mój język rozmowy z Bogiem – mówi wokalistka. W rozmowie na antenie Radia eM Dorota Wolska opowiedziała m.in., jak powstawał znany w szerokich kręgach sceny chrześcijańskiej utwór „Wołaj do mnie”.
– Zaczęłam zadawać sobie pytania, które... przerażają. Mówiły o moim kryzysie wiary. W tamtym czasie moje serce kierowało się do fragmentu z Księgi Jeremiasza (Jr 33,3): „Wołaj do mnie, a odpowiem ci”.

Przeczytaj również:
Audiencja u Jedynego

– Próbuję opowiedzieć ludziom i zaprosić ich do tego, żebyśmy razem pobiegli do tych ramion kochających, które są otwarte dla nas wszystkich – mówi dalej. – Do tych otwartych drzwi, przez śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa... Żeby każdy wiedział, że ma miejsce w Jego sercu. Moc jest w tym, że możemy śpiewać razem o Jego pięknie! Jestem zwolenniczką śpiewania naszych polskich pieśni. Wierzę, że w naszym narodzie tkwi potężna muzykalność. I wierzę, że Bóg oczekuje, by każdy naród miał własną pieśń i mógł Jemu ją przynieść.

Posłuchaj fragmentu rozmowy:

Cała rozmowa tutaj:
Audycja Credo - rozmowy o wierze

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama