107,6 FM

24.06.2019 | Zaplanuj urlop z książką!

Więcej słońca! - wołamy w to lato w Radiu eM. A może niektórzy wołają także: Więcej książki?

Co tydzień w poniedziałek w Boskim wieczorze mamy dla Was propozycje dobrej lektury! Każdy znajdzie coś dla siebie - duchowość, psychologia, beletrystyka, poradniki, biografie, wywiady i książki dla dzieci..

Na początek wyjątkowo szczera rozmowa o dojrzałości - zaglądamy do wywiadu księdza Andrzeja Lutra z Jerzym Stuhrem...

Dla miłośników sztuki, podróży i barwnych życiorysów mamy "Tajemnice Caravaggia" i rozmowę z autorem ks. Witoldem Kaweckim, który zaraża pasją i powoduje, że nie można oderwać się od lektury.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór  

„Boski wieczór” to letnia propozycja Radia eM. Dobre lektury, nie tylko o wierze i Panu Bogu, w każdy poniedziałek poleca Dominika Szczawińska.

We wtorki Kasia Widera odsłoni przed Wami Kościół młodych.

W środy na wakacyjny magazyn Credo zaprasza Dominika Szczawińska.

Jeśli chcecie poznać receptę na szczęśliwy związek małżeński, włączcie radioodbiornik w czwartek. O pięknie relacji damsko-męskich opowie ks. Marek Dziewięcki.

Programy