107,6 FM

Śląsk: Lewica i Koalicja Obywatelska przedstawiły swoje listy wyborcze

Lewica i Koalicja Obywatelska przedstawiły swoje listy wyborcze w województwie śląskim. Parę dni temu zrobiło to też Prawo i Sprawiedliwość.

W okręgu nr 29, który obejmuje Bytom, Gliwice, Zabrze, a także powiaty: gliwicki i tarnogórski listę kandydatów Koalicji Obywatelskiej otwiera posłanka, Marta Golbik. Dzisiaj [21.08.19] w Gliwicach mówiła o priorytetach Koalicji w najbliższych wyborach:

... i dlatego podjął decyzję, by o te sprawy zawalczyć z poziomu centralnego. I dlatego jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej do Senatu. W okręg bytomsko-zabrzańskim Koalicję do Senatu reprezentować chce Halina Bieda, dyrektor Muzeum Powstań Śląskich. O swoich priorytetach mówiła też była minister, Krystyna Szumilas:

Dzisiaj [21.08.19] także Lewica przedstawiła swoich kandydatów do parlamentu z województwa śląskiego. Reprezentować Śląsk będzie między innymi była wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka oraz Włodzimierz Czarzasty.

W poniedziałek [19.08.19] PiS w Katowicach ogłosiło swoje "jedynki" na listach wyborczych. O szczegółach informowaliśmy tu : Katowice. PiS zaprezentował liderów list do sejmu i do senatu .

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama