107,6 FM

12.01.2020 | Kobiecy punkt wierzenia

W programie zaglądamy do najnowszego, zimowego numeru "Życia Duchowego". Jezuicki magazyn tym razem w całości przygotowany przez kobiety, zdecydowane podjąć temat ich miejsca w Kościele, roli społecznej, duchowości i zadań, które podejmują.

12.01.2020 | Kobiecy punkt wierzenia  

Maria Miduch - biblistka, pomoże nam zmierzyć się z męskimi i kobiecymi cechami, które znajdujemy w opisie Boga na kartach Pisma Świętego.

Czy istnieje "kobiecy punkt wierzenia"?

Miejsce kobiety w Kościele? Pytania o tożsamość? Konieczność udowadniania własnej wartości?

12.01.2020 | Kobiecy punkt wierzenia  

Maria Miduch, teolog, wykładowca zagadnień biblijnych i zyka hebrajskiego w Seminarium Księży Salezjanów w Krakowie, członek Stowarzyszenia Biblistów Polskich, zaangażowana w inicjatywę TJCII Polska. Opublikowała między innymi: Biografia Syna Bożego; Kobiety, które kochał Bóg; Oddech Boga. Modlitwa ludzi Biblii

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji