107,6 FM

Prezydent Katowic, Marcin Krupa: zamykamy Urząd Miasta. Dwa szpitale w Katowicach wstrzymują przyjmowanie pacjentów

Urząd Miasta w Katowicach zostaje zamknięty do odwołania. Już dziś wstrzymano przyjmowanie mieszkańców. Powodem obawa przed koronawirusem. Z tego powodu - jak powiedział prezydent Marcin Krupa, wyłączono też dziś dwa katowickie szpitale.

W trosce o zahamowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa władze Katowic zamknęły Urząd Miasta. -  Sprawy urzędowe będą jednak załatwiane - ale winnym trybie- o czym poinformował prezydent Marcin Krupa:

Prezydent Katowic poinformował także, że dwa szpitale na terenie Katowic zostały wyłączone z pracy w związku z podejrzeniem kontaktu z zarażonym:

Oznacza to, że nie przyjmują pacjentów i nie wykonują zabiegów. Marcin Krupa nie udziela na razie szczegółowych informacji, które to szpitale.

W województwie śląskim zdiagnozowano koronawirusa u 11 osób. Wszyscy są w stanie dobrym - informowaliśmy o tym tutaj: Leżajsk, Wrocław, Lublin, Łódź, Warszawa, Szczecin. Kolejne 10 przypadków zakażenia koronawirusem. Dobry stan pacjentów w śląskiem

AKTUALIZACJA:

Na stronie Ministerstwa Zdrowia pojawiła się informacja o 1 przypadku koronawirusa w powiecie będzińskim. Mapa dostępna jest tutaj.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama