107,6 FM

Leżajsk, Wrocław, Lublin, Łódź, Warszawa, Szczecin. Kolejne 10 przypadków zakażenia koronawirusem. Dobry stan pacjentów w śląskiem

Ministerstwo Zdrowia informuje, że w Polsce już 61 przypadków zakażenia koronawirusem. Jedna osoba zmarła.

- Mamy 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą dwóch osób z woj. podkarpackiego (Leżajsk), jednej osoby z w woj. lubelskiego (Lublin), jednej osoby z woj. dolnośląskiego (Wrocław) i trzech osób z woj. łódzkiego (Łódź) - podał resort zdrowia.

AKTUALIZACJA:

- W Polsce potwierdzono trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem, w sumie liczba zakażonych wzrosła do 61, w tym jedna osoba zmarła - poinformowało Ministerstwo Zdrowia. Potwierdzone wyniki dotyczą dwóch osób z woj. zachodniopomorskiego i jednej z woj. mazowieckiego.

Sytuacja w woj. śląskim:

Dobre informacje są takie, że stan wszystkich 11 pacjentów, którzy leczeni są w województwie śląskim jest dobry - takie informacje przekazuje rzeczniczka wojewody śląskiego Alina Kucharzewska. Poprawił się też stan tych osób, których rokowania były gorsze.

Przypomnijmy, Rada Stała Konferencji Episkopatu Polski rekomenduje biskupom diecezjalnym udzielenie dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. kilku kategoriom osób. W całek Polsce zamknięte zostały szkoły, uczelnie, kina i teatry.

Czytaj więcej: Archidiecezja. Dyspensa od niedzielnego udziału we Mszy św.

Słuchaj Radia eM: Zmiana ramówki Radia eM

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama