107,6 FM

Ludzie radia

Kontakt z redakcją

ks. Rafał Skitek

Redaktor Naczelny

rafal.skitek@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Sylwester Strzałkowski

Zastępca redaktora naczelnego i szef publicystyki

sylwester.strzalkowski@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Barbara Hobzda

Szef działu informacji

barbara.hobzda@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Marek Piechniczek

Szef anteny

marek.piechniczek@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Dominika Szczawińska-Ziemba 

publicysta, dziennikarz

dominika.szczawinska@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Dariusz Żbikowski

Szef muzyczny

dariusz.zbikowski@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Joanna Wyleżoł-Żegolewska

Redaktor strony internetowej, serwisant

joanna.wylezol@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Agnieszka Skrzypczyk

serwisant, reporter

agnieszka.skrzypczyk@radioem.pl     

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Marta Sudnik-Paluch

publicysta, reporter

marta.paluch@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Justyna Stolfik - Binda

publicysta, serwisant, reporter

justyna.stolfik@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Adrian Urbanek

serwisant, reporter

adrian.urbanek@radioem.pl

 

 

 

 

  Kontakt z redakcją

Mateusz Kornas

serwisant, reporter

mateusz.kornas@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Marcin Iciek

reporter

marcin.iciek@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

 Agata Nurek

 reporter

 agata.nurek@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Aneta Kuberska-Bębas

dziennikarz, publicysta

aneta.kuberska@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Katarzyna Widera-Podsiadło

dziennikarz, publicysta

katarzyna.widera@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Krzysztof Opara

prezenter, dziennikarz muzyczny

krzysztof.opara@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Grzegorz Gajda

prezenter, dziennikarz

grzegorz.gajda@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Grzegorz Bociański

prezenter, dziennikarz muzyczny

grzegorz.bocianski@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Robert Passia

prezenter, publicysta

robert.passia@radioem.pl

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Łukasz Tura

dziennikarz, publicysta

lukasz.tura@radioem.pl

 

 

 

 

 

« 1 »
DO POBRANIA: |

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy