107,6 FM

3.12.2020 | Mój cukiereczek - spotkanie z Barbarą Gruszką-Zych

Z najnowszego tomu poetyckiego Barbary Gruszki-Zych można wyłowić refleksję nad naszą kruchością i bezwzględnością czasu w którym żyjemy. Można dowodzić, jak bardzo pandemia, zamknięcie, choroby wpłynęły na poetkę. Można jednak inaczej. "Mój cukiereczek" nie musi być gorzkim lekiem na brak nadziei, bo w wierszach Basi jak zawsze kryje się czułość, namiętność i szczerość. Rozmowa z Poetką, to rozmowa wbrew dystansowi i ograniczeniom, rozmowa w kontrze do lęków i obaw. Zapraszam serdecznie!

 

3.12.2020 | Mój cukiereczek - spotkanie z Barbarą Gruszką-Zych   3.12.2020 | Mój cukiereczek - spotkanie z Barbarą Gruszką-Zych   3.12.2020 | Mój cukiereczek - spotkanie z Barbarą Gruszką-Zych  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji

Programy