107,6 FM

3.06.2021 | Z braku rodzi się lepsze - audiobook

Czy książka się zmienia, gdy ktoś ją dla nas czyta? Czy audiobook do jedynej autobiografii ks. Piotra Pawlukiewicza w wykonaniu Małgorzaty Kożuchowskiej i Dariusza Odiji spowoduje, że doświadczymy nowych wzruszeń? Słuchamy i sprawdzamy!

 

Wszystkim tym, dla których śp. ks. Piotr Pawlukiewicz był bliską i ważną osobą, w I rocznicę jego odejścia od nas, przedstawiamy kolekcjonerską wersję albumu z autobiografią „Z braku rodzi się lepsze… Wydanie specjalne”.

Przygotowana specjalnie by uczcić tę rocznicę edycja, w skład której wchodzą:

 

  • audiobook do książki ks. Piotra Pawlukiewicza „Z braku rodzi się lepsze…” w wykonaniu Małgorzaty Kożuchowskiej i Dariusza Odiji

  • Platynowa Płyta muzyczna Krzysztofa Antkowiaka „Zostanie mi muzyka…” z nowym, bonusowym utworem przygotowanym tylko na edycję specjalną

  • niepublikowane nigdy wcześniej fragmenty oryginalnego wywiadu z ks. Piotrem do książki „Z braku rodzi się lepsze…”

  • utwór muzyczny w wykonaniu młodego ks. Piotra!

  • specjalnie na tę okazję skomponowany utwór do słów ks. Piotra w wykonaniu Józefa Skrzeka – największego idola muzycznego ks. Piotra!

  • a także… liczne zdjęcia, teksty utworów muzycznych ks. Piotra i wypowiedzi bliskich o nim!

 

 

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji