Do chrześcijan, którym nie podoba się ewangelizacja: Macie coś lepszego?
Międzynarodowa agencja ratingowa Moody's obniżyła ocenę wiarygodności kredytowej Grecji, z poziomu Caa2 do Caa3, czyli do tzw. poziomu śmieciowego. Wcześniej rating dla greckiej gospodarki obniżyły także agencje Fitch i S&P.
Po wyroku Sądu Najwyższego USA, który w ubiegłym tygodniu zalegalizował małżeństwa osób tej samej płci w całym kraju, w wielu konserwatywnych stanach na Południu pojawiły się próby przeciwdziałania takim ślubom, powołujące się na wolność religijną.
A Jezus, znając ich myśli, rzekł: „Dlaczego złe myśli nurtują w waszych sercach?”.
Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.
AJezus, znając ich myśli, rzekł: „Dlaczego złe myśli nurtują w waszych sercach?”.
Międzynarodowy Fundusz Walutowy oznajmił w środę, że odroczenie spłaty długu Grecji niej byłoby korzystne dla "tego kraju pogrążonego w kryzysie". Grecja nie spłaciła do północy z wtorku na środę wartej 1,6 mld euro raty pożyczki należnej MFW.
Do takiego sposobu myślenia sprowadzają się nowe wytyczne brytyjskiego ministerstwa edukacji.
Światowe Dni Młodzieży 2016 oraz wizyta papieża Franciszka to niebywała okazja do globalnej promocji Polski - ocenił Cezary Gabryjączyk, wiceminister skarbu. Podkreślił, że wizerunek Polski w dużej mierze będzie zależał od profesjonalizmu mediów.
IPN poszukuje ofiar komunistycznych oprawców na kolejnym cmentarzu. W kwaterze 45N, przy murze cmentarza żydowskiego, może spoczywać m.in. mjr Marian Bernaciak ps. "Orlik", dowódca zgrupowania oddziałów partyzancki WiN.
redakcja@radioem.pl
tel. 32/ 608-80-40
sekretariat@radioem.pl
tel. 32/ 251 18 07