Do godz. 13 w środę przerwano rozmowy w sprawie postulatów strajkujących górników Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW). W trwającym w nocy z wtorku na środę kolejnym spotkaniu uczestniczyli m.in. mediator, przedstawiciele związków zawodowych i zarządu spółki.
600 tysięcy osób zapisało się dotychczas w internecie na wystawienie Całunu Turyńskiego. Będzie można go oglądać w katedrze w stolicy Piemontu od 19 kwietnia do 24 czerwca. Miejscowy Kościół podał, że z zagranicy przyjedzie ponad 50 tysięcy pielgrzymów.
Praca na odległość i indywidualny czas pracy to za mało. Teraz w modzie są specjalne pokoje dla dzieci, pokrywanie kosztów porodu i świętowanie urodzin dzieci pracowników. W pierwszej edycji konkursu na najbardziej rodzinnych pracodawców w Polsce prezydent Bronisław Komorowski nagrodził cztery firmy.
I nie mógł tam zdziałać żadnego cudu, jedynie na kilku chorych położył ręce i uzdrowił ich. Dziwił się też ich niedowiarstwu. Mk 6,5-6a
Zaprasza Aneta Kuberska-Bębas
Zaprasza Jan Oslislo
Inie mógł tam zdziałać żadnego cudu, jedynie na kilku chorych położył ręce i uzdrowił ich. Dziwił się też ich niedowiarstwu. Mk 6,5-6a
Setki osób, w tym wiele bardzo agresywnych, zgromadziła we wtorek wieczorem demonstracja przed siedzibą JSW w Jastrzębiu-Zdroju. Funkcjonariusze użyli broni gładkolufowej i gazu. Według policji jedna osoba została ranna, zatrzymano dziesięciu demonstrantów.
Adam Małysz odwiedził Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu i przekonywał radnych do budowy skoczni narciarskiej w Chochołowie.
Inż. Karol Tendera z Krakowa, b. więzień obozu Auschwitz, pozwał niemiecką telewizję. Poszło o sformułowanie "polskie obozy zagłady Majdanek i Auschwitz".
redakcja@radioem.pl
tel. 32/ 608-80-40
sekretariat@radioem.pl
tel. 32/ 251 18 07