Do centrum dotrze za kilkanaście dni. Czy Pahoa zostanie unicestwione? Mieszkańcy są gotowi na każdy scenariusz.
Podsumowaniu swej wizyty w Turcji poświęcił Franciszek katechezę na audiencji ogólnej. Wiernym podziękował za modlitewne wsparcie.
Balotelli, gwiazda Liverpoolu i kadry Włoch okrzyknięta rasistą za użycie słowa "Murzyn".
B. minister sprawiedliwości Marek Biernacki (PO) został w środę szefem sejmowej komisji ds. służb specjalnych. Zastąpił Artura Dębskiego (koło Bezpieczeństwo i Gospodarka), którego na początku listopada odwołano ze składu komisji. Przewodnictwo jest rotacyjne.
Ponad tysiąc osób uczestniczyło w środę w pogrzebie 23-letniej Tugce Albayrak, która broniła dwóch nastolatek napastowanych przez grupę mężczyzn i zmarła po pobiciu przez jednego z nich. Władze Niemiec chcą przyznać jej odznaczenie państwowe za odwagę.
Skarga dyrektora Biura Ochrony w Kancelarii Prezydenta RP na naruszenie miru domowego w siedzibie PKW mogła zostać pozyskana podstępem - analiza Instytutu Ordo Iuris.
Kamil Stoch musi przejść w czwartek operację kontuzjowanej stopy - zdecydował w środę po badaniach lekarz kadry skoczków Aleksander Winiarski. Dwukrotnemu mistrzowi olimpijskiemu z Soczi odnowiła się kontuzja stawu skokowego podczas rozgrzewki na Wielkiej Krokwi.
Lekarzom z Prokocimia udało się wybudzić dwuletniego Adasia ze śpiączki farmakologicznej.
Jakub Szymczuk, Michał Matys, Anna Dudzińska i Łukasz Kowalski zostali laureatami IV edycji nagrody PAP im. Ryszarda Kapuścińskiego dla autorów rzetelnych, obiektywnych i poprawnych warsztatowo informacji: tekstów, relacji radiowych, telewizyjnych i fotografii.
redakcja@radioem.pl
tel. 32/ 608-80-40
sekretariat@radioem.pl
tel. 32/ 251 18 07