Wiara mieszkańców Madery jest wciąż żywa, nienaruszona jak katedra z Funchal.
Grupa od trzech do sześciu osób ma godzinę na rozwiązanie szesnastu zagadek. Pod Bydgoszczą otwarto pierwszy escape room poświęcony polskiemu papieżowi.
O pełnym niespodzianek Kościele w Norwegii mówi biskup Oslo Bernt Eidsvig.
O tym, czy mistrzostwo Piasta może być duchową lekcją, i o Bogu, który kocha proch, opowiada o. Wojciech Kowalski.
- Jestem w Kościele, bo to nie Pan Bóg mnie skrzywdził, ale człowiek - mówiła Iwona, ofiara przemocy seksualnej, której sprawcą był kapłan. W kościele św. Idziego odbyło się nabożeństwo zorganizowane z inicjatywy grupy świeckich katolików.
Syn Człowieczy nie ma miejsca, gdzie by głowę mógł oprzeć. Mt 8,20
Co powiedział sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki nastoletniemu Piotrowi Gregerowi w Krościenku? Kim byłby obecny biskup, gdyby nie poszedł za głosem powołania? A czego nie odbierze swojej mamie? O tym dziś pomocniczy biskup bielsko-żywiecki mówił oazowiczom w Juszczynie.
Lejący się z nieba skwar nie zniechęcił tłumów przybyłych na przystań żeglarską Koga - Kotwica w Rybniku, gdzie odbyła się XII Msza na wodzie. Wzięło w niej udział około 3000 wiernych.
redakcja@radioem.pl
tel. 32/ 608-80-40
sekretariat@radioem.pl
tel. 32/ 251 18 07