Rolą Konferencji Episkopatu Polski jest służba Bogu i ludziom. To wielka odpowiedzialność prowadzenia w wierze milionów ludzi - powiedział PAP rzecznik Episkopatu ks. Paweł Rytel-Andrianik z okazji jubileuszu 100. rocznicy powstania Konferencji Episkopatu Polski.
Operator dostanie potężny zastrzyk gotówki na rozwój sieci logistycznej. Zyska też status agenta celnego i wesprze fiskusa - pisze we wtorek "Rzeczpospolita".
Szef KE Jean-Claude Juncker i brytyjska premier Theresa May poinformowali, że porozumieli się ws. "prawnie wiążących" zapisów w projekcie porozumienia ws. wyjścia W. Brytanii z Unii Europejskiej. Na wtorek zaplanowana jest publikacja szczegółowej analizy prawnej proponowanych zmian.
Wystawa o Biblii, Ekstremalnie Nocny Weekend i konferencja "Młodzi na Progu". I jeszcze coś więcej...
Przebacz nam nasze winy. Mt 6,12
Francuz Zinedine Zidane jeszcze w poniedziałek ponownie zostanie trenerem piłkarzy Realu Madryt - poinformowały hiszpańskie media. Zastąpi Santiago Solariego, który ma zostać zwolniony po serii porażek "Królewskich".
Akcja "Kolej na ferie" przyciągnęła 152 tys. śląskich uczniów. Tyle osób w wieku szkolnym skorzystało z darmowych przejazdów Kolejami Śląskimi w czasie zimowych ferii.
Relikwie cieszyńskiego jezuity nawiedzą każdy dekanat diecezji bielsko-żywieckiej. Rozpoczynają się właśnie obchody Roku Świętego Melchiora Grodzieckiego w województwie śląskim.
W środę 13 marca mija 6 lat od wyboru argentyńskiego kardynała Jorge Mario Bergoglio na papieża. Publikujemy zestawienie 10 najważniejszych wydarzeń pontyfikatu Franciszka.
Jastrzębie Zdrój znowu ma kłopoty z komunikacją miejską. Prawie co piąte planowe połączenie autobusowe w Jastrzębiu zostało wstrzymane.
redakcja@radioem.pl
tel. 32/ 608-80-40
sekretariat@radioem.pl
tel. 32/ 251 18 07