107,6 FM

Ogarniamy tydzień

Wystawa o Biblii, Ekstremalnie Nocny Weekend i konferencja "Młodzi na Progu". I jeszcze coś więcej...

To wybrane najważniejsze wydarzenia rozpoczętego tygodnia. Wystawę o Biblii można oglądać do niedzieli w parafii na Trynku w Gliwicach. Ekstremalnie Nocny Weekend to nowa inicjatywa, połączenie wysiłku duchowego i fizycznego na drodze z Gliwic do Babic.

W Toszku natomiast w sobotę odbędzie się Konferencja Krajowa Młodzi na Progu. Spotkają się na niej przedstawiciele różnych diecezji. Temat: Droga do domu.

W tym tygodniu także cykliczne spotkania Kawiarenki dla Rodziców i Towarzystwa im. Edyty Stein.  Będą oczywiście wielkopostne dni skupienia, m.in. wikarych, kobiet i zainteresowanych misjami.   

Szczegóły wydarzeń tego tygodnia i następnych na: gliwice.gosc.pl w dziale Zaproszenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama