Problemy górnictwa chcę rozwiązywać w drodze konsensusu - mówił w Radiu eM nowy wiceminister energii Adam Gawęda. Zapowiedział zadbanie o polski rynek węgla.
Kraków Airport nie konkuruje z Pyrzowicami - powiedział w Radiu eM prezes lotniska w Balicach, Radosław Włoszek. Oba, położone blisko siebie, porty należą do czołówki polskich portów regionalnych.
- Potrzebna jest edukacja pacjentów, aby nie przychodzili do SOR-ów z błahych powodów - mówiła w Radiu eM Anna Janik, pielęgniarka, przewodnicząca ORPiP w Katowicach.
Matka trędowatych, honorowa obywatelka Ugandy - w magazynie misyjnym wspominamy dr Wandę Błeńską.
Tym razem Justyna Stolfik-Binda znalazła ekstremalne wrażenia w Ośrodku Jeździeckim Lukasyna w Gliwicach. Tym samym w sobotnim Magazynie Ekstremalnym pojawiły się konie w roli głównej.
Na początek reset internetowo - komórkowy. Później dobrze opracowany plan wypoczynku.
Ale pod warunkiem, że wyposażymy się w niezbędne pomoce dydaktyczne.
Ks. dr Marek Drzewiecki w cyklu spotkań o prawdziwej miłości małżeńskiej.
redakcja@radioem.pl
tel. 32/ 608-80-40
sekretariat@radioem.pl
tel. 32/ 251 18 07