107,6 FM

18.10.2019 | Po prostu modlitwa

18.10.2019 | Po prostu modlitwa  

Oto bohaterowie dzisiejszej audycji: książki zmieniające życie w modlitwę, a modlitwę w życie! "Serce Dawida" Maćka Wolskiego, "Życie Dawida" Doroty Wolskiej, "Ogień w moim sercu" i "Po prostu modlitwa" Johannesa Hartla - czas na czytanie z wiarą.

Agnieszka Mazur, Dominika Szczawińska - studio Radia eM   Agnieszka Mazur, Dominika Szczawińska - studio Radia eM

Z Agnieszką Mazur, redaktorką z wydawnictwa Esprit nie możemy ukryć emocji. To są autorzy i teksty nieobojętne. Wiele im zawdzięczamy. Na początek Johannes Hartl i rozmowa o tym, czy modlitwie można poświęcić wszystko?

Johannes Hartl - autor książek i znakomity mówca znany Polakom z konferencji Serce Dawida. Warto poczytać, warto posłuchać...

Zaglądamy za drzwi redakcji wydawnictwa Esprit i szukamy odpowiedzi, jak powstają książki karmiące nasze wnętrze, lektury duchowe, jak tworzy się wspólnota czytelników?

Maciej Wolski, Dominika Szczawińska - Dom Modlitwy Warszawa 24/7   Maciej Wolski, Dominika Szczawińska - Dom Modlitwy Warszawa 24/7

Jak być człowiekiem według Bożego serca mówi Maciej Wolski - autor książki "Serce Dawida". W tej części także o przygodzie pisania książki i konferencji Serce Dawida.

Czas na konkurs. Jak zawsze dobre książki oddajemy w dobre ręce. A na zakończenie przejmujące świadectwo autorki książki "Życie Dawida" Doroty Wolskiej.

Dorota Wolska, Dominika Szczawińska   Dorota Wolska, Dominika Szczawińska

dominika.szczawinska@radioem.pl Czekam na Wasze maile - o książkach, o życiu, o tym, że warto czytać!

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór  

„Boski wieczór” to letnia propozycja Radia eM. Dobre lektury, nie tylko o wierze i Panu Bogu, w każdy poniedziałek poleca Dominika Szczawińska.

We wtorki Kasia Widera odsłoni przed Wami Kościół młodych.

W środy na wakacyjny magazyn Credo zaprasza Dominika Szczawińska.

Jeśli chcecie poznać receptę na szczęśliwy związek małżeński, włączcie radioodbiornik w czwartek. O pięknie relacji damsko-męskich opowie ks. Marek Dziewięcki.

Programy