107,6 FM

18.10.2019 | Po prostu modlitwa

18.10.2019 | Po prostu modlitwa  

Oto bohaterowie dzisiejszej audycji: książki zmieniające życie w modlitwę, a modlitwę w życie! "Serce Dawida" Maćka Wolskiego, "Życie Dawida" Doroty Wolskiej, "Ogień w moim sercu" i "Po prostu modlitwa" Johannesa Hartla - czas na czytanie z wiarą.

Agnieszka Mazur, Dominika Szczawińska - studio Radia eM   Agnieszka Mazur, Dominika Szczawińska - studio Radia eM

Z Agnieszką Mazur, redaktorką z wydawnictwa Esprit nie możemy ukryć emocji. To są autorzy i teksty nieobojętne. Wiele im zawdzięczamy. Na początek Johannes Hartl i rozmowa o tym, czy modlitwie można poświęcić wszystko?

Johannes Hartl - autor książek i znakomity mówca znany Polakom z konferencji Serce Dawida. Warto poczytać, warto posłuchać...

Zaglądamy za drzwi redakcji wydawnictwa Esprit i szukamy odpowiedzi, jak powstają książki karmiące nasze wnętrze, lektury duchowe, jak tworzy się wspólnota czytelników?

Maciej Wolski, Dominika Szczawińska - Dom Modlitwy Warszawa 24/7   Maciej Wolski, Dominika Szczawińska - Dom Modlitwy Warszawa 24/7

Jak być człowiekiem według Bożego serca mówi Maciej Wolski - autor książki "Serce Dawida". W tej części także o przygodzie pisania książki i konferencji Serce Dawida.

Czas na konkurs. Jak zawsze dobre książki oddajemy w dobre ręce. A na zakończenie przejmujące świadectwo autorki książki "Życie Dawida" Doroty Wolskiej.

Dorota Wolska, Dominika Szczawińska   Dorota Wolska, Dominika Szczawińska

dominika.szczawinska@radioem.pl Czekam na Wasze maile - o książkach, o życiu, o tym, że warto czytać!

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Poniedziałek-Piątek, 21.00 - Boski wieczór

Poniedziałek-Piątek, 21.00 - Boski wieczór  

Lato to dla wielu czas nie tylko odpoczynku, ale i duchowych poszukiwań. W wakacyjne wieczory nasi goście - zakonnicy i świeccy - opowiedzą o swoich ścieżkach duchowych. Zaprezentują bogactwo duchowości obecnych w Kościele katolickim, oraz podzielą się tym jak odkrywają Boga w Biblii i jak Słowo Boże inspiruje ich na co dzień. Boski wieczór codziennie latem w Radiu eM. Od poniedziałku do piątku o godz. 21.00 zapraszają na zmianę Aneta Kuberska-Bębas i Dominika Szczawińska.

Programy