107,6 FM

14.11.2018 | Pomiędzy być a żyć

Konkretnie, unikając ogólników, nie unikając kontrowersji, szukając zgody, nie uciekając od krytyki... - tak pisze ksiądz Piotr Brząkalik. W programie Credo porozmawiamy o najnowszym zbiorze felietonów zatytułowanym "Pomiędzy być a żyć".

14.11.2018 | Pomiędzy być a żyć   Przed spotkaniem z czytelnikami i słuchaczami odczuwam niepokój - mówi ksiądz Piotr. O tremie i o tym co w niej dobre...

Słuchamy jazzu i rozmawiamy o tym, czy w odbiorze współczesnej kultury bycie księdzem pomaga, czy przeszkadza...

Czy felietonista jest duszpasterzem? Czy chce wpływać na odbiorcę?

Radiowy mikrofon, to nie ambona. Na zakończenie parę słów o misji.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

21.00 Credo - rozmowy o wierze

21.00 Credo - rozmowy o wierze  

Porozmawiamy o muzyce od i dla Boga, o rozpoznawaniu znaków czasu, czy teraz jest czas łaski dla wierzących? Nie zabraknie też dużo dobrej muzyki.

 

 

Programy