107,6 FM

24.11.2019 | Akita.Objawienia i przesłania.

Japońska prowincja lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku stała się miejscem przejmujących objawień maryjnych. Mimo iż uznane przez Kościół, znane są niewielu. Tomasz Terlikowski przekonuje, że nie możemy ignorować przesłania z Akity.

Akita. Objawienia i przesłania.   Akita. Objawienia i przesłania.

Dlaczego o Akicie tak mało wiemy? Czy objawienia na temat kryzysu Kościoła nie powinny budzić większego zainteresowania? Do czego Matka Boża wzywała w miejscu, gdzie żyje tak niewielu katolików?

Kontekstem rozmowy o objawieniach w Akicie jest pielgrzymka papieża Franciszka do Japonii. Tomasz Terlikowski w programie "Dobry Tytuł" podkreśla, że żyjemy w czasach ostatecznych, stąd tak częste wezwanie do nawrócenia i do modlitwy.

- Matka Boża nie wzywa nas do taniej dewocji, nie chodzi o kolejne różańce, ale prosi o zjednoczenie z Bogiem i nawrócenie - poskreśla Terlikowski. - Nasze nawrócenie ratuje Kościół...

Tomasz Terlikowski, Dominika Szczawińska   Tomasz Terlikowski, Dominika Szczawińska

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji