107,6 FM

19.02.2020 |Siostra Anna Bałchan i najnowsza płyta pt. "Korzenie"

Te pieśni to podróż sentymentalna, lista przebojów z lat osiemdziesiątych, ale także refleksja nad Bożą dobrocią i wiernością.

19.02.2020 |Siostra Anna Bałchan i najnowsza płyta pt. "Korzenie"  

Zanim sięgniemy po płytę parę słów o tym, gdzie jesteśmy, kim jest siostra Anna Bałchan ze Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej i czym zajmuje się Stowarzyszenie PoMOC, w którym służy.

Siostra Anna zapytana o genezę powstania płyty odpowiada krótko: kryzys. To pieśni pełne Ducha, które przypominają nam doświadczenie Bożej Obecności i bliskości drugiego człowieka.

Muzyka, która zbliża do Boga, czyli rozmawiamy o doświadczeniu śpiewu, który zmienia rzeczywistość. Czy wiecie jaka piosenka zmieniła życie siostry Anny?

- O doświadczeniu słabości, choroby, o problemach z głosem - o tym, że w każdej sytuacji chce być z Bogiem...

Płyta "Korzenie" może pomagać. Nie tylko nam, którzy będziemy jej słuchać. Jest cegiełką na budowę Centrum Rozwojowo-Opiekuńczego im. św. Józefa  www.budujemycosdobrego.pl

19.02.2020 |Siostra Anna Bałchan i najnowsza płyta pt. "Korzenie"  

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

21.00 Credo - rozmowy o wierze

21.00 Credo - rozmowy o wierze  

Porozmawiamy o muzyce od i dla Boga, o rozpoznawaniu znaków czasu, czy teraz jest czas łaski dla wierzących? Nie zabraknie też dużo dobrej muzyki.

 

 

Programy