107,6 FM

25.09.2020 | Kulisy Gościa Niedzielnego

Jak wiele zależy od tego, jak tekst jest podany? To pytanie stawiamy podczas wizyty w redakcji Gościa Niedzielnego, którą rozpoczynamy od działu grafiki. Sekretarz redakcji Wiesława Dąbrowska- Macura zwierza się, że lubi szelest papieru i wybiera tradycyjne wydanie Gościa. W rozmowie także o roli Aniołów Stróżów w naszym życiu.

Z Wiesławą Dąbrowską-Macurą   Z Wiesławą Dąbrowską-Macurą

Zapowiadana na wiosnę światło dzienne ujrzała latem - długo oczekiwana książka Gabrieli Anny Kańtor już zaspokoiła apetyty ciekawych historii Joanny Schaffgotsch-Gryzik von Schomberg-Godula. Teraz czekamy na ciąg dalszy, czyli na książkę pt. "Pani na Kopicach".

25.09.2020 | Kulisy Gościa Niedzielnego  
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji