107,6 FM

6.04.2021| Nakarm, naucz i puść wolno

Jak wychować dzieci na szczęśliwych dorosłych? - takie pytanie zadaje w w swojej książce Iza Antosiewicz i z zapałem przekonuje, że nigdy nie jest za późno na korygowanie błędów wychowawczych.

 

Autorka zdecydowała się podzielić swoim doświadczeniem, talentem i gotowością bycia dla innych. Troje dorosłych szczęśliwych dzieci i szczęśliwi kochający i uzupełniający się rodzice  - samo to, może być zachętą do lektury. - Budujemy na dobrej małżeńskiej relacji, ciągłym rozwoju i Bogu - mówi Iza Antosiewicz w rozmowie, w której między innymi pytam, czy jest metoda, by życie z nastolatkiem uczynić szczęśliwszym?

Każdy rodzic chce by jego dziecko było szczęśliwe. Dlaczego więc zapominamy o tym w codziennym życiu? Izabela Antosiewicz przypomina rodzicom, by sami zadbali o swoje szczęście. Pamiętajcie o wizji, o perspektywie jaką macie dać swoim dzieciom - przypomina autorka.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji