Ze względu na pandemię koronawirusa uroczystości diecezjalnego dziękczynienia za plony odbywały się w tym roku bez tradycyjnej oprawy: wystawy rolniczej, konkursu wieńców i występów zespołów regionalnych. Odbyła się uroczysta Eucharystia w kościele Wniebowzięcia NMP, z udziałem delegacji rolników gminy Milówka. Liturgii przewodniczył bp Roman Pindel, który wygłosił też homilię.
GOSC.PL DODANE 14.09.2020
RADIO eM DODANE 04.06.2026
GOSC.PL DODANE 31.05.2026 AKTUALIZACJA 03.06.2026
RADIO eM DODANE 12.05.2026 AKTUALIZACJA 13.05.2026
| ADRES: | KONTAKT: |
|
Radio eM |
redakcja@radioem.pl
|
Copyright © Instytut Gość Media.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
