107,6 FM

 • Bezimienny
  07.02.2019 15:07
  Kampania przed wyborami europejskimi nie usprawiedliwia braku respektu dla innych narodów czy demokracji - oświadczyła rzeczniczka francuskiego rządu. I kto to mówi? Przedstawicielka kraju, który ustami swoich przywódców ciągle kogoś ocenia i próbuje ustawić w szeregu. "Elegancja Francja" dawno już zmieniło się w "Arogancja Francja".
  doceń 5
 • GośĆ
  07.02.2019 17:25
  dlaczego ambasador amerykańska w Polsce nie została wezwana na konsultacje po jej karygodnych wypowiedziach na temat Polski?
  doceń 1
 • GośĆ
  07.02.2019 17:26
  "W środę francuskie MSZ nazwało to spotkanie "prowokacją nie do przyjęcia" i wezwało włoskiego wicepremiera, by "nie podkopywał" relacji między obydwoma państwami". Proponuje do tego samego wezwać pana Tuska z kolegami...
  doceń 1
 • CSOG
  07.02.2019 18:07
  Loże skostniałych układów są zdziwione ? Że ten świat nie toleruje stagnacji i jednostajnie przyspieszonego ruchu w jednym kierunku ? Że układy są zmienne choć loże wydają się być wciąż te same ? Wesołe zjawisko. Zakotwiczony ster lewo na burt grozi kręceniem się w kółko wokół własnej osi. I było by okey gdyby oś była w stanie to wytrzymać.
  A tu oś trzeszczy, a tu słychać zgrzyt złowieszczy.
  Smutne nosy ostrzą kosy, wrzask podnoszą wniebogłosy.
  Samowola się panoszy. Ktoś chce układ ten rozproszyć?
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy