107,6 FM

 • wujek_Olek
  12.12.2019 22:17
  Brawo Ordo Iuris!

  Dzieciobójstwo własnych nienarodzonych dzieci jest POstępowe i .Nowoczesne, jak najbardziej ludzkie, niby "naukowe" i "liberalne", ale nigdy zwierzęce, zwierzęta nie znają nienawiści do życia. Legiony dr. Mengele chcą na tym zarobić.

  Ideologia tej zbrodni jest protestancko-anglosaska. Pan Malthus miał ludzi za zarazę, a pan Galton nauczył "naukowo" odróżniać tych wartych od tych nie-wartych życia, ten "humanizm" pan Nietzsche tak trafnie podsumował: "Słabi i nieudani niech sczezną: pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego".

  Pierwsi POstępowcy, którzy to stosowali, żyli w III. Rzeszy, akcja T4 odbyła sie długo przed II. WS, jedynie "zacofany i zasciankowy" Kościół Katolicki przeciwko temu protestował.

  Eugenika pana Galtona, "naukowa" podstawa zabójstwa nie wartych życia ludzi, jest stosowana w całym POstępowym i .Nowoczesnym, jak najbardziej protestanckim świecie, do dzisiaj, jako eutanazja, aborcja i przy in vitro hodowli "nadludzi" czy potomków panow heterofobów, ci ostatni potrzebują jeszcze "macice do wynajęcia", womb-to-breed?

  Aborcję anglosaskie "common law" uzasadnia tym, że dopiero ktoś "born alive", żywym urodzony, jest człowiekiem, nie jak zacofani wiecznie wczorajsi Żydzi i Katolicy myślą, od poczęcia.

  Taka "kultura" śmierci zachodzącego zachodu.
  doceń 6
 • Anonim (konto usunięte)
  13.12.2019 08:09
  Braki w ustawie pozwalają na tzw. szeptany marketing, natomiast organy państwowe chyba nie widzą ogłoszeń kiedyś w prasie, dziś w internecie.
  doceń 1
 • marbie
  13.12.2019 09:02
  Wpłacam w miarę możliwości na Ordo Iuris. Każda szanująca się wspólnota ma takie organizacje.
  • halinkaa
   16.12.2019 19:30
   na pewno warte to jest pochwały co robią, ale co z tego zawiadomienie trzeba zgłosić do prokuratury, a tam wiadomo kto siedzi, dawniejsi milicjanci z ambicjami na więcej ich pociotki powpychane na tę ścieżkę kariery w czasach słusznie minionych czy innych sprzątaczek w nagrodę, że dobrze sprzątały na komendzie, można się więc spodziewać ukarania upośledzonego za kradzież batonika a nie organizacji zajmującej się aborcją na większą skalę
   doceń 0
 • Dremor_
  14.12.2019 15:27
  Pozew Ordo Iuris niewiele tu zmieni. "Aborcja Bez Granic" fundusze zbiera poza granicami Polski. Aborcje przeprowadzane są również za granicą. Nie da się więc prawnie pociągnąć do odpowiedzialności kogoś, kto działa zgodnie z prawem innego kraju.
  • Dremor_
   14.12.2019 15:29
   Inicjatywa pokazuje jednak coś innego - że aborcja dzieje się i to na dużą skalę. I to pomimo restrykcyjnego prawa. Zaś organizacje pro-life skupiają się właśnie na zmianach w prawie, a nie na realnych działaniach na rzecz zmniejszenia liczby aborcji.
   doceń 3
 • terenia
  14.12.2019 22:03
  z dyskusji i pozwów ordo iuris można się co najwyżej pośmiać!!!!!!!!!,szengen,prawo do własnego ciała i ,przede wszystkim prawo danego kraju rozwiązuje wszelkie dywagacje,,kościół,katolicyzm to raczej tradycja niż wiara w to
  • marbie
   16.12.2019 08:03
   Ochrona życia to nie tradycja, tylko przykazanie Boże i miłość do drugiego człowieka.
   • Dremor_
    16.12.2019 09:05
    Tradycja, czy nie, samo działanie Ordo Iuris było spodziewane, a organizatorzy akcji traktują pozew jak reklamę. Inicjatywa była przygotowana tak, by ominąć prawo polskie, tak jak dziesiątki kobiet każdego dnia omija obecną ustawę. Tymczasem jedyne co Ordo Iuris proponuje, to dalsze zaostrzenie ustawy, która nie działa i łatwo może być ominięta.
    doceń 4
    0
   • marbie
    16.12.2019 09:10
    Bijesz pianę jak zwykle. Instytucje takie jak Ordo Iuris będą takich ludzi jak Ty zawsze drażnić. Zło panoszy się wtedy, kiedy dobrzy ludzie są obojętni.
    doceń 2
    0
   • Dremor_
    16.12.2019 09:21
    Nie tyle drażnią, co wywołują skutek odwrotny. Obecna inicjatywa "Aborcji bez granic" wynika właśnie z tego, że Ordo Iuris zaczęło grzebać w ustawie. Mimo, że wszyscy mówili, że skończy się to "odbiciem" w drugą stronę. I proszę, mamy pierwsze efekty. Kolejne też są, choćby najwyższy w historii odsetek Polaków chcących wprowadzenia aborcji na życzenie.
    doceń 3
    0
 • terenia
  19.12.2019 02:11
  Marbie-------a przykazania boże to raczej dotyczą tych co w nie wierzą!(miłość do drugiego człowieka---to dopiero zagwozdka,no w każdy razie ja pana jako drugiego człowieka nie darzę miłością,,,,,,baaa jest mi pan całkowicie obojętny),,Dremor ma rację,grzebanie w dobrej ustawie antyaborcyjnej wywoła całkiem odwrotny skutek,,aborcja była ,jest i będzie i bez urazy a kościół niewiele ma tu do powiedzenia,zwłaszcza ,że traci coraz bardziej na znaczeniu(ot tradycja świąteczna,generująca wolne dni
  • Anonim (konto usunięte)
   19.12.2019 07:57
   Wiele jest przypadków, że ludzie czynili, czynią i zapewne czynić będą obiektywne zło, ale przepisy karne zakazują tych czynów.
   Obecne ustawa zakazująca aborcji nie jest dobra, bo pozwala nadal zabijać niewinnych.
   doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy