107,6 FM

 • Anna
  26.02.2015 14:36
  W tym czasie ks. Przemysław Szewczyk bredzi w ,, Do rzeczy" o pokojowym islamie i jego wspaniałych wyznawcach. Czy mamy zacząć wierzyć, że ludzie kościoła opuścili potrzebujących???
  doceń 13
  • Anka
   31.03.2015 10:29
   Ktoś tu chyba nie przeczytał całego artykułu albo przeczytał bez zrozumienia: a wynika z niego jasno, że nie wszędzie muzułmanie prześladują chrześcijan - nawet gdy są większością (muzułmanie); przykład: Indonezja. A to jest świadectwem tego, że muzułmanin nie równa się prześladowca chrześcijanina. Rzecz nie jest w samej religii, tylko w jej wykoślawieniach, które występują przede wszystkim w najbiedniejszych krajach muzułmańskich (nędza bardzo sprzyja terroryzmowi); a tak się składa, że wiele muzułmańskich krajów jest biednych albo są w nich duże dysproporcje w podziale dóbr. Chrześcijaństwo w swojej historii też zanotowało wiele wykoślawień, które owocowały mordami lub wojnami "w imię Chrystusa", warto o tym pamiętać...
   doceń 1
  • Ja
   01.04.2015 07:44
   Muzułmanów nie ma co wrzucać do jednego wora. Dla mnie pozytywnym wyjątkiem są polscy Tatarzy. Żyją w Polsce od wieków i nikomu nie narzucają swoich zwyczajów ani nie próbują ludziom ucinać głów.
   doceń 1
 • mały
  01.03.2015 08:08
  Ten ksiądz bredzi nie tylko w ,, Do rzeczy' on jeździ po Polsce i bredzi i cudownym Koranie, c wspanialym Mahomecie i wspaniałych muzułmanach.Jeśli ktoś nie podzila jego zdania to wrzask i agresja. Sam tego doświadczyłem.
  doceń 8
 • mały
  01.03.2015 08:08
  Ten ksiądz bredzi nie tylko w ,, Do rzeczy' on jeździ po Polsce i bredzi i cudownym Koranie, c wspanialym Mahomecie i wspaniałych muzułmanach.Jeśli ktoś nie podzila jego zdania to wrzask i agresja. Sam tego doświadczyłem.
  doceń 5
 • chordad
  31.03.2015 10:02
  tymczasem "Tradsi" piórem swojej "tuby" - Dextimusa twierdzą, że nawet przelanie przez tamtych ludzi krwi za Chrystusa nie ma znaczenia, bo to nie katolicy - patrz:
  http://breviarium.blogspot.com/2015/02/franciszek-krew-naszych.html
  doceń 2
 • k
  31.03.2015 10:33
  Źródło tych prześladowań nie jest w koranie tylko w nowym jorku. A początek tej historii to nie Mahomet tylko rewolucja francuska. czeka nas to samo. jako kara za głupotę.
  • jula
   02.04.2015 08:44
   oczywiscie ze zrodlo nie jest w Koranie, tam jest tez napisane "kto zabije choć jedną istotę ludzką to jakby zabił cały świat". to sa zagrywki stricte polityczne a ja juz nie moge sluchac o zlych muzulmanach. co ci ludzie maja wspolnego ze jacys nawaleni szalency robia takie rzeczy rzekomo w imie religii? Kto nie zna ich religii, uwierzy. Kto zna, nie.
   doceń 0
 • zaniepokojony1
  31.03.2015 14:42
  A ja w ogóle nie wierzę w żadne Państwo Islamskie, mordowanie chrześcijan, wielkie zagrożenie dla ludzkości i inne propagandowe hasła, które Stany Zjednoczone serwują nam od samego początku. Czy widzieliście Państwo chociaż jedno nagranie, gdzie ktoś jest zamordowany? Zawsze w momencie podcięcia gardła, spalenia itd. obraz się ucina. Filmiki te są dziwnie zmontowane, jakoś wręcz w hollywoodzki sposób. Więźniowie noszą (tutaj na zdjęciu proszę zobaczyć) pomarańczowe stroje, które są przede wszystkim w amerykańskich więzieniach. Przemówienia tych ludzi wręcz w amerykańskim stylu. Ich gra wręcz aktorska. To jest największy fejk, jaki kiedykolwiek człowiekowi wciskano.

  Jeszcze raz powtarzam. Nie wierzę w istnienie żadnego Państwa Islamskiego, a jeżeli nawet jest coś podobnego to wygląda to zupełnie inaczej niż to jest pokazywane. Moim zdaniem to "państwo" powstało tylko po to, by wywiad wyłapywał zainteresowanych do przyłączenia się z zachodnich społeczności i natychmiast tych ludzi neutralizował. Ma to też wymiar propagandowy. Ma skłonić Europejczyków i Amerykanów przeciwko muzułmanom i dać pretekst do kolejnych ataków zachodu na bliskim wschodzie. Po kolejnych wyborach prezydenckich w Stanach od razu będą interweniować, wspomnicie Państwo moje słowa.
  doceń 0
 • picassojerzy
  31.03.2015 18:31
  Przynajmniej niech Gość nie będzie poprawny politycznie. Nie ma państwa islamskiego
  Jest banda krawawych zbrodniarzy (BKZ)
  Nie dawajmy tym krwiożerczym bestiom satysfakcji.
  To nie są barbarzyńcy to bestie ludzkie. Żaden normalny człowiek spotykając drugiego człowieka nie będzie mu ścinał głowy. ISIS to wcielone zło. To owoc islamu. I tak będę twierdził dopóki imamowie jednym głosem nie potępią tych rzeźników. Tymczasem u nas w Europie są szkoły koraniczne które tych zbrodniarzy popierają. Takich nauczycieli należy zamykać w więzieniach lub deportować. Ocknijmy się.
  • ALand
   01.04.2015 11:44
   Co się dzieje? picassojerzy wzywa do niepoprawności politycznej?

   Widać nie pamięta własnych wpisów i przy tym zupełnie nie zna historii. Ścinanie głów nie pojawiło się z radykalnym islamem i nie tylko przez muzułmanów było i jest praktykowane.

   Nie ma co poddawać się nienawiści wobec muzułmanów na zachodzie, bo radykałów jest wśród nich niewielki procent. Zresztą nienawiść jest nienawiścią, bez względu na to, czy nienawidzą "dobrzy chrześcijanie", czy też "ci źli muzułmanie". To jest nauka Ewangelii, a nie agresja i ekstremizm w imię "dobra" ludzi uważających się za dobrych.
   doceń 0
 • leonik
  01.04.2015 10:27
  To kara za to że chrześcijanie w imię swego bożka mordowali przez stulecia muzułmańskich mężczyzn,kobiety i dzieci...Ząb za ząb !!! Niech wyżynają,trzeba odpowiedzieć za swoje czyny nawet kilka pokoleń później !!!
  doceń 0
 • Aniol
  04.04.2017 22:19
  Przeszlismy 2 wojny swiatowe,nie wyszly to wzieli sie za inny sposob,polacy nie pozwola im tu wejsc i patrzec na to co beda robic,dosc zabijania,polacy nikogo nie zabijali,w czasie wojny kazdy sie bronil jak mogl i przed kim mogl,Odczepcie sie od Polski i polakow to wspaniali ludzie i przez zazdrosc ze sa uczciwi w zlym swietle sie nas stawia,
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy