Komentarze | 6 | Dodaj swój komentarz »

Śledzenie dyskusji..

Plusów: 2 Slezan Polsko 04.10.2016 21:53
Niezalogowany użytkownik Czy w podobny sposób (...) Moderator będzie miał chrześcijańską odwagę zadać to pytanie takiemu autorytetowi moralnemu??????

Od bardzo złośliwego moderatora

Podobne pytania zadawano arcybiskupowi Hoserowi już wiele razy. Nie mów, Slezanie, że jeszcze nie słyszałeś co na nie odpowiedział. I wiem doskonale, że powtórzenie tego pytania raz jeszcze nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem. Przeciwnie, jest diabelską metodą rzucania na człowieka fałszywych podejrzeń. Tak jak zrobił to wąż w Edenie, rzucając fałszywe podejrzenie na Boga. Zanim znowu rzucisz pod czyimś adresem jakąś obelgę dobrze się zastanów, kto i co jest dla Ciebie inspiracją.
Plusów: 1 Slezan Polsko 05.10.2016 09:12
Niezalogowany użytkownik Nie rzucam obelg. Nie oskarżam o udział w ludobójstwie. Pytam jeszcze raz, ponieważ uchyliłeś się od odpowiedzi na moje pytanie zarzucając mi "diabelskie metody". Zatem powtarzam je licząc już nie na chrześcijańską odwagę ale na odrobinę ludzkiego wstydu i zwykłej uczciwości: czy może być autorytetem moralnym, ktoś, kto odpowiadał za formacje kapłanów w swojej diecezji a wielu z tych kapłanów dopuściło się ludobójstwa? Dalej zgodnie z "narodowokatolickim" duchem GN uciekniesz przed jasną odpowiedzią w wyzwiska?
Plusów: 4 Gość 05.10.2016 08:19
Niezalogowany użytkownik A gdzie są artykuły o księżach pedofilach z Zawiercia i Częstochowy? Nie warto o tym pisać, bo molestowani chłopcy nie zachodzą w ciążę? Pewnie dlatego biskup Hoser nie zabiera w tej sprawie głosu: nie ma zarodka - nie ma problemu, tak?
Plusów: 3 Ajja 05.10.2016 09:43
Przecież nie można napisać, że homoseksualiści kogokolwiek molestują, lewacy by zaraz zaczęli trąbić, że to homofobia.
Plusów: 0 Gość 05.10.2016 09:48
Niezalogowany użytkownik chyba mieszasz pojęcia: nie chodzi o homoseksualizm, tylko o pedofilię (złośliwi mówią, że księża dlatego tak walczą z aborcją, bo może chłopców zabraknąć...)
Plusów: 0 Ajja 06.10.2016 08:07
Przecież te przypadki na ogół nie dotyczą dzieci, tylko nastoletnich chłopców. Mimo, że do ołtarza od dawna dopuszcza się i dziewczynki. Przypadek, czy też może do seminariów nawpuszczano pederastów?

Reklama