107,6 FM

11.12.2020 | Monitoring środowisk zagrożonych przemocą wobec dzieci

Zasadniczą częścią realizowanego od 2011 roku w Bytomiu programu „PRAWO OCHRONNYM PARASOLEM DZIECKA – przyjazne patrole" jest monitoring środowisk zagrożonych przemocą wobec dzieci. Jak on się odbywa?

Szczegóły wyjaśniają podkomisarz Anna Lenkiewicz koordynator programu z ramienia KM Bytom oraz pani Barbara Ender pracownik MOPR w Bytomiu:

Jakie patologiczne sytuacje stają się udziałem dzieci, do których skierowany jest bytomski program „PRAWO OCHRONNYM PARASOLEM DZIECKA – przyjazne patrole"? Odpowiadają na to pytanie pani Barbara Ender pracownik MOPR w Bytomiu oraz podkomisarz Anna Lenkiewicz koordynator programu z ramienia KM Bytom:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Żyjemy w państwie prawa

Na antenie Radia eM ruszył cykl audycji "Żyjemy w państwie prawa". Rozmawiamy w nich z ekspertami na temat tego, jak i gdzie szukać pomocy, kiedy stajemy się ofiarami przestępstwa, jak działać, kiedy jesteśmy świadkami przestępstwa, gdzie szukać pomocy, do jakich zapukać drzwi. Mówimy też, jak działa w Polsce system sprawiedliwości, jak jest reformowany, po co i dlaczego. Audycje na antenie Radia eM Katowice w tygodniu po godz. 17.00, powtórki po godz. 22.00.
Audycja realizowana jest wspólnie z Funduszem Sprawiedliwości.

 

Programy