Kate, księżna Cambridge, urodziła córeczkę

dodane 02.05.2015 14:01

PAP |

Kate - księżna Cambridge, żona księcia Williama - urodziła w sobotę rano córeczkę. Matka i dziecko, które waży 3,7 kg, czują się dobrze.

Kate, księżna Cambridge, urodziła córeczkę   ANDY RAIN /PAP/EPA Przed szpitalem zebrały się tłumy londyńczyków, którzy wiwatują na cześć drugiego dziecka pary książęcej

Pałac Kensington poinformował, że dziewczynka przyszła na świat "bez komplikacji" o godzinie 8.34 (9.34 czasu polskiego) i przy porodzie obecny był ojciec, książę William.

W oświadczeniu podano, że królowa Elżbieta, która przebywa w swym zamku w Windsorze, została poinformowana o narodzinach prawnuczki i jest "zachwycona".

W tym samym szpitalu St. Mary w Londynie przyszedł w lipcu 2013 roku na świat brat nowonarodzonej dziewczynki, książę George.

Jest ona czwarta w kolejce do tronu, po dziadku Karolu, ojcu Williamie i bracie George'u.

Przed szpitalem zebrały się tłumy londyńczyków, którzy wiwatują na cześć drugiego dziecka pary książęcej.

Na razie nie wiadomo, jak będzie miała na imię córeczka Kate i Williama. Imię jej brata ogłoszono dwa dni po jego narodzinach.

Gdy księżna Cambridge opuści z dzieckiem szpital, uda się najpierw do pałacu Kensington na kilka dni, a potem pojedzie wraz z rodziną do wiejskiej posiadłości Anmer Hall.

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| MONARCHIA, WIELKA BRYTANIA

Przeczytaj komentarze | 8 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Agaton 03.05.2015 20:11
Niezalogowany użytkownik Chrystus na Krzyżu przebaczył zbrodniarzowi,widocznie pod krzyżem wolno bezczelnie obrażać adwersarzy.
Plusów: 0 _jasiek 02.05.2015 23:44
Że też takie prymitywne chamstwo tego obleśnego trolla ciągle tu wisi. Niech się ono produkuje na WSI24, jak już musi.
Plusów: 0 Emma 02.05.2015 22:23
Niezalogowany użytkownik Bronisław "Bul" Komorowski i jego dwór kosztuje nas niewiele mniej jak podała Gazeta Bankowa. Na szczęście nie ogranicza się do machania łapką, wchodzi jeszcze na krzesła w parlamentach. Utrzymuje swoją liczną rodzinę (pięcioro dzieci znanych nam tylko z reklamówki wyborczej sprzed 5 lat), miłej lektury:
http://pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=1282#.VUUyAiHtlBc
Plusów: 0 ciekawy 02.05.2015 22:06
Niezalogowany użytkownik Dla Polaka nie do pomyślenia. Jeszcze Brytyjczycy są z tego dumni. Co za kraj :)

wszystkie komentarze >