107,6 FM

Pogubieni bez Boga

Obłudnicy, umiecie rozpoznawać wygląd ziemi i nieba, a jakże obecnego czasu nie rozpoznajecie?


Świat współczesny potrafi przewidzieć tyle rzeczy, zanim się wydarzą: zjawiska pogodowe, geologiczne, społeczne, itd. Jednak czasem można odnieść wrażenie, że najbardziej oczywiste fakty nie są w stanie przemówić do polityków. Oto mamy wielki najazd młodych muzułmanów na Europę. Z łodzi na morzu Śródziemnym wyrzuca się chrześcijan za burtę, Grecy w wielu miastach nie mogą zostawić domów pustych, nie mogą chodzić do pracy i szkoły, prześladowania chrześcijan trwają w ośrodkach tymczasowych, statystyki przemocy i gwałtów już rosną, ale nasi politycy wiedzą lepiej niż... fakty. Europa tracąc wiarę, traci podstawy własnego bezpieczeństwa. Nie wie, co jest ważniejsze, jaki jest porządek powinności moralnych. Dlatego też Parlament Europejski bez ogródek zmusza do solidarności mniejsze kraje, a pani Kopacz może powiedzieć „najpierw miłosierdzie potem bezpieczeństwo”. Tylko pytanie, czy pani Kopacz w domu też najpierw daje pieniądze potrzebującym, a potem swoim dzieciom? Bez Boga się gubimy...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • Mirtos
  23.10.2015 11:37
  Dzięki za mądre przemyślenia i trafne zestawienie...
  doceń 2
 • Do Andrzeja
  23.10.2015 13:25
  Andrzeju, zanim coś zacytujesz dowiedz się o czym mowa. Jezus u Jana 13,35 namawia do miłości we wspólnocie do której należą apostołowie. Nie każe nikomu wystawiać się na niebezpieczeństwo wobec wrogiej religii.
  doceń 2
 • Wiesław
  23.10.2015 18:28
  Uważam, że czym innym jest pomoc ludziom o nią kołaczącym, pragnącym pokoju i bezpieczeństwa, a czym innym otwarcie granic na najazd w celu zdobycia jak największych zasobów (np. zasiłków socjalnych w najbogatszych krajach Unii) u warunków, o których Polacy również mogą jedynie marzyć. Prawdą jest, że europejskie bogactwo było zdobywane przez dziesięciolecia przez złe praktyki polityczne i pseudo-gospodarcze działania, krótkowzroczne rabowanie narodów południa kierowanych przez chciwych liderów, najczęściej narkotycznie uzależnionych od władzy i gromadzenia prywatnego bogactwa.
  Pomagajmy, ale nie ofiarujmy siebie, bowiem oni mogą nie odwzajemnić się miłością bliźniego, która nami teraz powoduje.
  doceń 2
 • eszet33
  23.10.2015 21:10
  Tezy postawione przez Pana Ireneusza Krosnego zostały już udowodnione w stu procentach. Przez obecnych tu trollów będę z pewnością odsądzony od czci i wiary, ale powiem jeszcze coś: Europa, tracąc swoje chrześcijańskie korzenie - chyli się ku upadkowi. Tak jak drzewo: podciąć mu korzenie - to uschnie, a w końcu runie na ziemię. A chyba jeszcze nikomu się nie udała operacja wymiany korzeni na inne. A z taką właśnie próbą mamy obecnie do czynienia. Islam zalewa Europę, a lewactwo już od dawna wykorzenia chrześcijaństwo. A teraz z uporem maniaka wprowadza w życie kolejne utopijne pomysły. Bo prawdziwi wyznawcy islamu NIGDY się nie zintegrują z "niewiernymi", choć oni tego naiwnie oczekują. Wprowadzają nam tu konia trojańskiego. Z wyrachowania czy z głupoty?
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.