Cohn-Bendit: Winni Polacy

dodane 14.07.2016 16:22

fk

Polityk Zielonych wskazał przyczynę wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Cohn-Bendit: Winni Polacy   Marie-Lan Nguyen / CC 3.0 Daniel Cohn-Bendit

Daniel Cohn-Bendit, wpływowy niemiecki lider partii Zielonych, dawniej europoseł (znany także ze zwierzeń o swych pedofilskich wyczynach), rozważał przyczyny wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. W wywiadzie udzielonym niemieckiemu dziennikowi „Die Welt” powiedział, że Brexit może umocnić Unię – pod warunkiem, że nastąpi większa integracja wśród pozostałych krajów członkowskich. Jego zdaniem powinno nastąpić przyśpieszenie tak, aby ostatecznie z państw UE powstała federacja.

W jego wypowiedzi pojawił się także polski wątek. „Brexit był uzasadniany tym, że do kraju mogą przyjechać miliony Turków. Jednak już w trakcie samej kampanii referendalnej, to nie uchodźcy byli problemem, ale Polacy” – powiedział Bendit. I wyjaśnił: „Chodziło o to, że ludzie w Wielkiej Brytanii, Francji czy Niemczech mieliby rzekomo pracować za dumpingowe płace, jak w Polsce. To przeciw temu skierowana była kampania”.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| BREXIT, DANIEL COHN-BENDIT, POLACY

Przeczytaj komentarze | 8 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Jednak nie jesteś tak doedukowany/a trollu na jakiego się kreujesz. Chazarowie to ałtajscy Turcy, a nie Semici. A ksywa Cohn, to mutacja tureckiego chan.
Plusów: 0 maxbog@club-internet.fr 15.07.2016 22:56
Niezalogowany użytkownik Cohn-Bendit jest to francuz !Panowie, czy tak daleko z Polski do Francji?
Plusów: 1 JAWA25 15.07.2016 19:31
w oczach Twych bendita kompromituje jego starozakonno brzmiące nazwisko a nie np. to że w 1968 pluł na USA (patrz Leopold Łabędź "Bez złudzeń")
Redakcji Gościa gratuluję umieszczania antysemickich wpisów
errata: winno być "nawet wyższe od tych, za które pracują Polacy".

wszystkie komentarze >