107,6 FM

Ale Polska trwa…

Andrzej Duda, Prezydent RP, był gościem piekarskiego studia Radia eM podczas Pielgrzymki Mężczyzn i Młodzieńców. Oto pełna treść wywiadu, którego udzielił katowickiej rozgłośni.

Panie Prezydencie, jest Pan w Piekarach jednym spośród kilkudziesięciu tysięcy mężczyzn, którzy klękają przed Matką Bożą. Ale była też chwila na osobistą modlitwę przed obrazem w bazylice. O co dziś modli się prezydent Rzeczypospolitej Polskiej?

O wiele rzeczy. Ale przede wszystkim modli się za ojczyznę, bo to jest taka moja specyficzna praca, którą ja nazywam służbą. To jest stanowisko, na którym służy się Rzeczypospolitej i służy się ludziom, i to jest dla mnie niezwykle ważne, żeby tę służbę jak najlepiej wykonać przez te lata, przez które biegnie kadencja prezydencka. Żeby to było zrealizowane z pożytkiem dla Rzeczypospolitej i z jak największym pożytkiem dla polskiego społeczeństwa. Jeżeli tak się uda to przeprowadzić, jeżeli będzie też wsparcie, opieka Matki Najświętszej i Opatrzności, to będę się cieszył i będę miał satysfakcję.

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Najczęściej komentowane